Close

Strona 30 z 40 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 394
  1. #291

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tito Zobacz posta
    w Diprint jest nowa maszyna (Agfa)
    odebrałem dzisiaj odbitki - są lepsze niż kiedykolwiek
    Potwierdzam - dziś byłem odebrać i nie mam żadnych zastrzeżeń. Pierwszy raz zrobiłem na "jedwabiu" i jestem w 100% zadowolony.

  2. #292
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2006
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    53

    Domyślnie

    Witam,

    ja po raz kolejny zamowilem odbitki tutaj: http://www.fotomi.pl/.
    I znowu jestem bardzo zadowolony - indywidualne podejscie do klienta, bardzo dobra jakosc odbitek no i starannie zapakowana przesylka (prawie 500 szt 15x21).
    Z czystym sumieniem polecam!

    pozdrawiam,
    wallace
    D610, N28-105D, N35 f2D, N50 f1.4D, N105 f2DC, N70-300D ED, SB-800,
    Panasonic LX100

  3. #293

    Domyślnie

    Ja niestety o Diprincie mogę powiedzieć że tylko fachowa i konkretna obsługa. Co do jakości zdjęć to już jest znacznie gorzej. Dostałem odbitki i się z lekka załamałem bo miały jakiś ziemisto brunatny zafarb i jakby łatwiej łapały przepalenia. Był to projekt graficzny ze zdjęciami i może dlatego różnice w kolorze takie ewidentne. Być może przy typowych zdjęciach różnice nie były by tak widoczne. Dla porównania wywołałem część w miejscowym fotolabie i różnice widać ewidentnie, kolory znacznie żywsze i bliższe oczekiwanym. Oczywiście nie ma się co oszukiwać i nie wiadomo czego oczekiwać jaka cena - taka jakość.
    www.foto-mm.pl http://3dpanorama.pl
    Nikony, szkła, lampki 2

  4. #294

    Domyślnie

    a moze digitalalbum.pl ? dobra jakosc odbitek, ceny ok dla firm zwlaszcza
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  5. #295

    Domyślnie

    Diprint!!! Zamawiałem ostatnio u Nich zdjęcia 30x40 i 15x21 na jedwabnym papierze i mogę tylko same pozytywne rzeczy powiedzieć, extra kontakt, szybkie zajęcie się moimi zdjęciami, błyskawiczna przesyłka i bardzo dobre pakowanie no i najważniejsze - jakość*odbitek REWELACYJNA!! To co widzę na monitorze w 100% zostało oddane na papierze, jestem bardzo zadowolony i nie mogę*się doczekać*kolejnej wysyłki zdjęć.

  6. #296

    Domyślnie

    Ja robię w Fotonecie w Tychach na DNP Centuria. Jakość bardzo ok. Kolory tak samo. Niestety jest jeden feler. Zamawiam z białą ramką i zawsze ta ramka jest nierówna. Wiecie może czy jest możliwe zamówienie gdzieś w sieci odbitki z RÓWNYMI białymi ramkami?
    Było600, 35 f1.8G, 50 f1,4G, 85 f1,8D, 16 f2.8 fisheye, 2xSB 900
    Zostało: D7100, S18-35 f1., Metz 48

  7. #297

    Domyślnie

    Ja polecam superfoto.pl
    d300, szkiełko i lampa...

  8. #298

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tito Zobacz posta
    w Diprint jest nowa maszyna (Agfa)
    odebrałem dzisiaj odbitki - są lepsze niż kiedykolwiek
    Witam!
    A wiesz może, czy udostępniają profi ICC?
    W ich ofercie czytam: "Każda odebrana od Państwa fotografia jest korygowana przez naszych laborantów pod względem koloru".
    OK. Z całym szacunkiem do laborantów ale, wolałbym jednak aby kolory były takie, jakie zrodziły sie w moim "estetycznym horyzoncie

    Pozdrawiam.

  9. #299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kordiano Zobacz posta
    Witam!
    A wiesz może, czy udostępniają profi ICC?
    W ich ofercie czytam: "Każda odebrana od Państwa fotografia jest korygowana przez naszych laborantów pod względem koloru".
    OK. Z całym szacunkiem do laborantów ale, wolałbym jednak aby kolory były takie, jakie zrodziły sie w moim "estetycznym horyzoncie

    Pozdrawiam.
    Oferta jest ofertą i musi brzmieć profesjonalnie z punktu widzenia cioci Małgosi i wujka Franka, którzy chcą mieć dobre zdjęcia z niedzielnego obiadu. Wystarczy, że przy wysyłaniu w komentarzu zaznaczysz, że nie chcesz żadnej korekty i wtedy twój "estetyczny horyzont" pozostanie nieruszony.

    Co do profilu to ja akurat w sumie nigdy o to nie pytałem bo pierwsze próbne zdjęcia które do nich posłałem wyglądały praktycznie tak samo jak na moim monitorze.

  10. #300

    Domyślnie

    Jeżeli jednak chciałbyś mieć kiedyś większą kontrole nad zdjęciem z labu, to polecam Ci ten fajny artykuł:

    http://www.phototrip.pl/porady/profile/profile.html

    Pozdrawiam

Strona 30 z 40 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •