Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Easy rider

  1. #11

    Domyślnie

    Jednak D80 to zacny aparat na niskim ISO. To zdjęcie nie było nawet tknięte żadną obróbką.
    Dobre kolory, pomiar światła, DR itp. itd. - polecam wszystkim, którzy mają zamiar zacząć przygodę z fotografią, a nie stać ich na D90. :-]
    Pzdr
    Pozdrawiam
    Szymon W.

  2. #12
    ramicx
    Gość

    Domyślnie

    tak po za tematem, czy to zdjęcie było robione w trybie "vivid" ? Jestem tylko ciekaw czy dobrze widzę? Pzdr

  3. #13

    Domyślnie

    Tak ramicx, na 99% to był vivid.
    Pozdrawiam
    Szymon W.

  4. #14

    Domyślnie

    A właśnie nie! Czemu kadrujesz od tyłu? Nie rozumiem tej koncepcji, prócz, że tak powiem 'dupy strony' nie pokazuje ona nic. [ta sama opcja z zamieszczonym przez Ciebie zdjeciem 'włóczykij']
    Może jeszcze w serii zdjęć, te zamieszczone tutaj znalazłoby jakikolwiek sens. A tak ani to reportaż, ani dobre ujęcie. Ot migawka

  5. #15

    Domyślnie

    Janis zdaję sobię sprawę, że normalne kadry mogłyby być lepsze...
    Tu akurat, odjeżdżając już od nas odwalił popisówkę i nie miałem możliwość zrobienia foty innej niż plecami do mnie...
    Co do "Włóczykija" to był jedyny kadr spełniający jako tako warunki techniczne - reszta była po prostu nieostra...
    Nie przejmuj się, ja też wolę "kadry od frontu".
    Dzięki za komentarz.
    Pozdrawiam
    Szymon W.

  6. #16

    Domyślnie

    haha, szkoda tylko, że od tyłu
    "Best wide-angle lens? Two steps backward" and "look for the 'ah-ha'." Ernst Haas

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •