Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Marzena zimowo by [ Hanibal ]

    Witam serdecznie

    przedstawiam sesje zrobiona ostatnio z Marzena...
    kolejne gnioty
    mam nadzieje ze cos konstruktywnego mi tu napiszecie...
    az teraz czuje zmino ktore panowało podczas sesji

    dziekuje Justynie za Wizaż.

    no to jedzemy

    1.

    2.

    3.
    4.

    5.

    bonusy:

    6a.

    7a.

    8a.

    9a.

    10a.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie

    najbardziej podobają mi się od 1-5 i 10a, świetne portrety

  3. #3
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    A dla mnie jest to kolejna sesja która potwierdza to że potrafisz zrobić technicznie dobre zdjęcia, jednak cięzko odnaleźć w nich powiewu czegoś nowego, czegoś co wyznaczyłoby nowystandard, bądź odeszłoby od podstawowych ram portretu. Często wystawiasz sesje które ukazują różne modelki jednak w tych samych kadrach, podobnych miejscach i pozach . Nie udzielam się w tym dziale i nie chce wyjść na jakiegoś krytykanckiego kozaka , jednak pomimo tego zauważalne jest że stoisz w miejscu ...
    D700 16,17-35,35

  4. #4

    Domyślnie

    juz się martwiłem ze tam zamarzłes na wyspie Mnie sie bardzo podoba 4.

  5. #5

    Domyślnie

    Mi się bardzo pierwsze cztery podobają...
    Z uwag to przy 10a - bucik troszkę niedokładnie pomalowałeś na masce (rozjaśnienie pewnie?) - aureolka jest

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Mi się bardzo pierwsze cztery podobają...
    Z uwag to przy 10a - bucik troszkę niedokładnie pomalowałeś na masce (rozjaśnienie pewnie?) - aureolka jest

    o dziekuje... nie nie sciemnialem troche tło...
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  7. #7

    Domyślnie

    1,7a, 10a - te mi się podobają
    8a,5 - nie lubie takiej konwersji. Wole B&W zamiast G&G
    4 by mi pasowało gdyby jednak ostrość była na obu oczkach

    Pozostałe nie powodują chęci napisania czegokolwiek


    Ogólnie - Jedynka najlepsza z serii ale zdaje się że potrafisz lepiej

  8. #8

    Domyślnie

    ja tam zimy nie widzę ale zdjecia mi sie b. podobają
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    A dla mnie jest to kolejna sesja która potwierdza to że potrafisz zrobić technicznie dobre zdjęcia, jednak cięzko odnaleźć w nich powiewu czegoś nowego, czegoś co wyznaczyłoby nowystandard, bądź odeszłoby od podstawowych ram portretu. Często wystawiasz sesje które ukazują różne modelki jednak w tych samych kadrach, podobnych miejscach i pozach . Nie udzielam się w tym dziale i nie chce wyjść na jakiegoś krytykanckiego kozaka , jednak pomimo tego zauważalne jest że stoisz w miejscu ...
    zgodze sie z Toba w 20% z tym zdaniem ze brak jest powiewu czegos nowego...Ciesze sie jednoczesnie bo po tym co piszesz wnioskuje ze zdjecia sa na pewnym stałym pozomie co mnie cieszy...

    z drugiej strony przy takiej ilosci sdjec co robie i co prezentuje tu... przy ograniczonych mozliwosciach jezeli chodzi o mniejsca.. ciezko jest zaskoczyc odbiorców.
    ostatnio sesje sa komercyjne głownie i modelka oczekuje podobnych zdjec ktore widziw pf.. ciezko jest w takich sytuacjach eksperymentowac...
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  10. #10

    Domyślnie

    A dla mnie 1,2 i 7a - naprawdę ładne - trzymasz poziom i fajnie się sesje ogląda

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •