Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Zależy co jest dokładnie w gwarancji. A pewnie jest, że jeśli usterka jest poważna i muszą ściągać części to mogą trzymać więcej niż 30dni. Pytanie jak to się ma do opisanej przez ciebie sytuacji. Zawsze można zrobic tak. Skoro trzymają długo piszesz reklamację, w której opisujesz sytuację i oczekujesz wymiany sprzętu na nowy. Mają 14dni na rozpatrzenie. Jeśli nie udzilą odpowiedzi w tym czasie reklamacje uznaje się za przyjętą. A prawda jest taka, że trzeba robić awanturę, jak są niemili i olewczy to "na prostaka" - płacę = wymagam. Mi w wielu przypadkach się udało. No ale skoro takie rzeczy się dzieją to poważnie zastanowię się nad zakupem Tamiego 90 2,8....... pozdr.
    Z5; N17-28; Vil85; N80-200; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp

  2. #12

    Domyślnie

    Aha - jeszcze jedno. Po co oddawać do serwisu? Idzesz do sprzedawcy i z rękojmi (teraz chyba niezgodność sprzętu z umową) zostawiasz to u niego. I on ma z tego co pamiętam 14 dni na załatwienie sprawy. Po tym terminie nowy sprzęt albo kasa. I to wtedy on się martwi, żeby serwis się wyrobił w tym czasie
    Z5; N17-28; Vil85; N80-200; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Badol Zobacz posta
    Aha - jeszcze jedno. Po co oddawać do serwisu? Idzesz do sprzedawcy i z rękojmi (teraz chyba niezgodność sprzętu z umową) zostawiasz to u niego. I on ma z tego co pamiętam 14 dni na załatwienie sprawy. Po tym terminie nowy sprzęt albo kasa. I to wtedy on się martwi, żeby serwis się wyrobił w tym czasie
    Proszę nie wprowadzać innych w błąd . Było to tyle razy opisywane na forum, że nawet ja zapamiętałem.

    Sprzedawca ma 14 dni na ustosunkowanie się do żądania. Po tym terminie uznaje się, że zgodził się na żądania klienta. Jak podejmie decyzję, że wysyła do serwisu i Cię o tym powiadomi w ciągu 14 dni, to i tak trzeba czekać niewiadomoile na serwis.
    Kazimierz Król
    Oznaczenia obiektywów

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •