Close

Strona 3052 z 3102 PierwszyPierwszy ... 20522552295230023042305030513052305330543062 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 30 511 do 30 520 z 31017
  1. #30511

    Domyślnie

    No nie? dużo wyższy poziom prezentuje dialog o fotografowaniu przez brata cycków zasłoniętych kotem.

    Chłopaki, jak się będziecie ewakuować, to proszę grzecznie, bardzo, serdecznie o podesłanie namiarów na PM. Mam spory kłopot z kojarzeniem nicków z nazwiskami, że o rocznicy ślubu nie wspomnę.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #30512

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bognik Zobacz posta
    Widzę, że się bardzo pomyliłam co do Waszego wątku. Bardzo.
    Witam miło mi jestem Bartek

    skoro sam temat AO zbliża się do 45 tys. postów
    to mam pytanie ile razy miła, zielona Pani się w nim wypowiedziała?

    sam temat "Analogowi Ortodoksi" ma więcej wypowiedzi niż największe polskie forum poświęcone tylko fotografii analogowej - http://www.korex.net.pl/forum/
    tam we wszystkich możliwych tematach jest łącznie 43 tys postów ... a istnieją wiele lat więcej niż ten nasz temat

    skoro "zieloni" jednak wnoszą żądania tylko merytorycznych wypowiedzi bez "OT" to mam pytanie ile razy Wy się w tym dziale wypowiedzieliście?

    mamy to zliczyć?
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  3. #30513

    Domyślnie

    Bronicie AO jak Częstochowy, ale tak naprawdę nie chodzi Wam o te usunięte posty ale o niezależność którą tu mieliście. Póki było jako tako z waszej strony co do stosowania się do regulaminu i do pewnego poziomu zachowań i wypowiedzi nikt nic nie mówił. Ale niestety część z Was nie potrafiła docenić tego co macie i zaczęła przesadzać.
    W wielu kwestiach.
    Nikt nie chce wam wątku zabrać tudzież kasować. rsz napisał o co chodzi, jesteście na forum prywatnym, w cudzym pokoju który macie udostępniony a uważacie go za Waszą własność. Skoro chcecie by dalej przyciągał ludzi to i zachowajcie sami pewien poziom.

    Przejrzał choć jeden z Was posty które zostały? Nie. Bo prościej jest wykrzyczeć że to koniec forum, że zieloni szaleją itp. Liczyliśmy na więcej rozsądku z Waszej strony.
    Panie i Panowie z AO - nikt Wam wątku nie zabiera. Nikt Wam nie zabiera atmosfery, znajomości czy też możliwości pisania czasami OT - po prostu to OT będzie po jakimś czasie usuwane. Nie wierzę żeby ktoś z Was wracał do postów z 2011r i sprawdzał co kolega pastwisko pisał (np). Szanowni państwo najpierw się zastanówcie co chcecie napisać a potem piszcie.
    Możecie zrozumieć cel działania albo zapieklić się w nienawiści do złych zielonych których nie znacie bo oni nie piszą w AO i nic nie wiedzą o świecie. A zieloni akurat AO czytają..
    Miłego wieczoru i owocnych przemyśleń życzę.
    A że zapytam, skoro my tej niezależności bronimy, to znaczy, że Wy nam ją chcecie zabrać? Bo jak rozumiem to był powód wizyty Leona Czyściciela w piątkowy wieczór. Co do analogii do cudzego pokoju, to fakt, że wynajmuję*u kogoś*mieszkanie nie daje prawa właścicielowi owego mieszkania do wtykania paluchów do moich powideł w moich garnkach. Nie działa to w tak prosty sposób jak w średniowieczu, że wasal mojego wasala jest moim wasalem. A wystarczyło zachować się*z kindersztubą i zapytać czy można spróbować tak smakowicie pachnących powideł.
    Co do zapiekłości przeciw zielonym, to jest to zarzut tak samo wymyślony jak i nieuprawniony. Zdaje się*że stawiasz znak równości między tym, że nie zgadzam się z Twoim zdanie a tym, że mam do ciebie urazę. Nic z tych rzeczy.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  4. #30514

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartos Zobacz posta
    Witam miło mi jestem Bartek

    skoro sam temat AO zbliża się do 45 tys. postów
    to mam pytanie ile razy miła, zielona Pani się w nim wypowiedziała?

    sam temat "Analogowi Ortodoksi" ma więcej wypowiedzi niż największe polskie forum poświęcone tylko fotografii analogowej - http://www.korex.net.pl/forum/
    tam we wszystkich możliwych tematach jest łącznie 43 tys postów ... a istnieją wiele lat więcej niż ten nasz temat

    skoro "zieloni" jednak wnoszą żądania tylko merytorycznych wypowiedzi bez "OT" to mam pytanie ile razy Wy się w tym dziale wypowiedzieliście?

    mamy to zliczyć?
    Ja się wypowiedziałem o 229 razy za dużo.
    Teraz się wyjaśniło, czemu służy to nabijanie postów na siłę - jak Kolega przyznał, ma to być największy wątek. Jasne.
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #30515

    Domyślnie

    Panowie zieloni jest wśród was conajmniej jeden, któremu przeszkadza słowo DUPA że o Z.A.J.E.B.I.S.C.I.E nie wspomne. Ktoś tu jest nawiedzony i narobił zamieszania, bo to kasowanie zbędbych treści by przeszło.
    Co ludzie mają pisać zamiast "dupa"? "pupa"? To dziecinada, na codzień mówimy dupa i tak też piszemy. Nie udawajcie takich ą, ę.

  6. #30516

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    No nie? dużo wyższy poziom prezentuje dialog o fotografowaniu przez brata cycków zasłoniętych kotem.
    Tyle, że to jest w cafe. Tam można, a i tak jest czyszczone.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  7. #30517

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xMAREKx Zobacz posta
    Panowie zieloni jest wśród was conajmniej jeden, któremu przeszkadza słowo DUPA że o Z.A.J.E.B.I.S.C.I.E nie wspomne. Ktoś tu jest nawiedzony i narobił zamieszania, bo to kasowanie zbędbych treści by przeszło.
    Co ludzie mają pisać zamiast "dupa"? "pupa"? To dziecinada, na codzień mówimy dupa i tak też piszemy. Nie udawajcie takich ą, ę.
    Ja. Chcesz mojej głowy?
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #30518

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doktor Zobacz posta
    A że zapytam, skoro my tej niezależności bronimy, to znaczy, że Wy nam ją chcecie zabrać? Bo jak rozumiem to był powód wizyty Leona Czyściciela w piątkowy wieczór. Co do analogii do cudzego pokoju, to fakt, że wynajmuję*u kogoś*mieszkanie nie daje prawa właścicielowi owego mieszkania do wtykania paluchów do moich powideł w moich garnkach. Nie działa to w tak prosty sposób jak w średniowieczu, że wasal mojego wasala jest moim wasalem. A wystarczyło zachować się*z kindersztubą i zapytać czy można spróbować tak smakowicie pachnących powideł.
    Co do zapiekłości przeciw zielonym, to jest to zarzut tak samo wymyślony jak i nieuprawniony. Zdaje się*że stawiasz znak równości między tym, że nie zgadzam się z Twoim zdanie a tym, że mam do ciebie urazę. Nic z tych rzeczy.
    Jakoś nawet do tej pory niezależności tej nie nie zabraliśmy.
    Powód wizyty Leona to głównie posty bez zdjęć - wygasłe linki, posty naprawdę zupełnie nie związane z fotografią a wręcz od niej odbiegające, jakoś wszystkie wątki są czyszczone a Wasz mamy zostawić?
    Proszę o argumenty.
    Co do mieszkania - niestety i my w nim jesteśmy na takich samych zasadach a mamy tylko zielony kolor. I nikt z nas nie rusza, czego oczywiście nie zauważono, obecnych postów, a tylko archiwalne.

    Bartku - co do odejścia lotników - pewnie jak i ja nie znasz wszystkich powodów ich odejścia, ale na pewno nie były nimi usunięte posty.

  9. #30519

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartos Zobacz posta


    nie wszystkim "zielonym" się to podobało...
    teraz Air Action są już u siebie a nie w gościach u "zielonych"
    więc teraz nam się wmawia, że jesteśmy w gościach....
    Tej wersji jeszcze nie słyszałem
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  10. #30520

    Domyślnie

    ekonet to twoja sprawka? myślałem o kimś innym, trudno pomyliłem się, głowe zachowaj.

Strona 3052 z 3102 PierwszyPierwszy ... 20522552295230023042305030513052305330543062 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •