Close

Strona 3043 z 3102 PierwszyPierwszy ... 204325432943299330333041304230433044304530533093 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 30 421 do 30 430 z 31017
  1. #30421

    Domyślnie

    Podstawa nic sobie nie obiecywać. Jakbym sobie obiecał przy zakupie M6, że nigdy jej nie sprzedam to nie dosyć, że unieszczęśliwiłbym siebie to dodatkowo jeszcze Tomka.
    flickr / Rolleicord, Canon

  2. #30422

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gibber Zobacz posta
    Podstawa nic sobie nie obiecywać. Jakbym sobie obiecał przy zakupie M6, że nigdy jej nie sprzedam to nie dosyć, że unieszczęśliwiłbym siebie to dodatkowo jeszcze Tomka.
    ot sofistyka, życie znaczy

  3. #30423

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gundrum Zobacz posta
    Na razie mam w domu jedną panią której nieopacznie powiedziałem że rollei to ostatni aparat w tym roku. Ale ona wie że po trzeźwemu ludzie różne głupoty gadają.
    Rosz ha-Szana już niedługo

  4. #30424

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gundrum Zobacz posta
    Na razie mam w domu jedną panią której nieopacznie powiedziałem że rollei to ostatni aparat w tym roku.
    Ty też tak masz? Ja ostatnio palnąłem, że robię przewietrzenie w szafie z aparatami, że zostawiam sobie tylko jeden cyfrowy (x100s), jeden analogowy (OM-1) i jeden podwodny (Nikonos V). Ale żona jeszcze nie wie, że zza oceanu zmierza trzykilowa bestia w postaci Asahi Pentaxa 6x7 ze skromnym 55-100 f/4.5...

    I wtedy to już naprawdę koniec. Ostatni aparat.

  5. #30425

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    I wracasz do do dyskusji sprzed kilku lat?
    Jest potrzeba się wraca.

    Przykład:
    Pamiętałem, że gdzieś tu ktoś wstawiał zdjęcie maszynki na żyletki, a właśnie taką chcę zakupić. Przejrzałem dwa lata wstecz i znalazłem (bo oczywiście szukajka nic nie znalazła), pogadałem z autorem zdjęcia o żyletkach i innych głupotach. Tak, jest potrzeba się wraca, a wraca się po tropie zarytym w pamięci, często OT-tropie.

    nie wiem o co ten lament.
    Myślę, że (a przynajmniej taka jest moja motywacja tych wpisów) jak zwykle na tym forum, o brak zapowiedzi i informacji. Znaczy o sposób działania. Trzeba było zapowiedzieć, wytłumaczyć, przedstawić jaki będzie nowy ład, archiwum można byłoby sobie zrobić we własnym zakresie. Ech, dla dobra ludzkości kolorowe paznokcie ucinają, bo przy robocie przeszkadzają. Ech.
    To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.

  6. #30426

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Moja lubić Twoja kolory na zdjęciu.
    a dziękuję, niezmiennie przeterminowany Fujicolor 100, 5pln za 3 sztuki. Super bezproblemowy do skanowania, trochę kontrastu na krzywych i gotowe.

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    o Janek, dzięki za kapustę, przypomniało mi to , że mam silanca boba w lodówce, tylko muszę wynegocjować z żoną, żeby go ugotowała.
    a niechętna jest, że niby niby 50C w kuchni.
    mam lodówkę pełną warzyw na leczo, dwie godziny stania przy kuchni się szykuje, ale władza w kuchni jest bezcenna.

    Cytat Zamieszczone przez Gundrum Zobacz posta
    Janek szykuj kapustę na okoliczność posta numer 40000.
    dawno mnie z kapuścianego interesu wygryźli, tradycji nie szanują.

  7. #30427

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    T Ale żona jeszcze nie wie, że zza oceanu zmierza trzykilowa bestia w postaci Asahi Pentaxa 6x7 ze skromnym 55-100 f/4.5...

    I wtedy to już naprawdę koniec. Ostatni aparat.
    ostatni to będzie ten za zęby, jak żona zobaczy trzykilowe bydlę
    aha najlepsze zdjęcia to na przysłonie 5,6 się robi.
    proponuje ptrzykleić mojego posta na stronie głównej.
    łaskawie pozawalam na wycięcie aparat na zęby, mimo, że posta też w sumie z fogografią związany.

  8. #30428

    Domyślnie

    ostatni to będzie ten za zęby, jak żona zobaczy trzykilowe bydlę
    Jakie zęby? Stawiam na żonę 12:1 na zwycięstwo w pierwszej rundzie, pierwszy knock-down 0:55, drugi 1:20 i liczenie. Jak nie rzuci ręcznika, 2:20 trzeci knock-down i drugie liczenie, 2:50 pada na ring bez przytomności. Sędzia sprawdza tętno i podtrzymuje głowę leżącego. Małżonka z pasem mistrza wszech wag przechadza się*po ringu.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  9. #30429

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Ja też mam kompakta cyfrowego, sprawdza się na wyjazdach jako uzupełnienie Tri-Xa.
    Ale Cichy kupił kĄpakta
    Pozdrawiam,
    Marcin

  10. #30430

    Domyślnie

    Chyba, że dostanie z Pentaxa. Ma poręczną, drewnianą rączkę. Co więcej, zoom 55-100 zawstydza przysłonę Cichego, ma f/32. Głębia ostrości to się chyba za fotografującym zaczyna. Fajnie będzie się z tym po górach latało (bo aparat kupiony stricte w tym celu, ojcu prezent szykuję na przyszły rok i wykoncypowałem, że zrobię album o Tatrach, 52 zdjęcia na 52 urodziny).

Strona 3043 z 3102 PierwszyPierwszy ... 204325432943299330333041304230433044304530533093 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •