Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Ostre zdjęcia w tańcu - wasze patenty

    Zastanawiam się ostatnio jak zmniejszyć ilość nietrafień w tańcu, oczywiście coś wolniejszego to lajcik, sam miód ale bardziej dynamiczne tańce to większe prawdopodobieństwo nietrafień, tym bardziej jak się ma D90, dotychczas AF-C i środkowy punkt, ale to utrudnia kadrowanie, kumpel używa AF-S, środkowy punkt i przekadrowuje, a wy macie jakieś fajniejsze działające patenty, nie próbowałem śledzenia 3d - używał ktoś jak się to sprawdza w D90?

  2. #2

    Domyślnie

    Skoro nie robiący już od wieków zdjęć d50 dawał sobie radę z centralnym punktem i AF-C to d90 pewnie też sobie poradzi.
    Z przekadrowywaniem prze AF-C to może być ciężko bo jak przekadrujesz to Ci ostrość ucieknie
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #3

    Domyślnie

    no właśnie wiem, poza ostrością to ci jeszcze moment może uciec, zbieram na D700 i mam nadzieję że w końcu będę mógł używać bocznych punktów AFa fotografując ruch

  4. #4

    Domyślnie

    Zawsze możesz przymknąć tak żeby Ci nic nie uciekało z GO Tylko świecić trzeba mocniej.
    D700+S17-35/2.8-4+N35/1.8+N50/1.8+T28-75/2.8+pt04+sunpaki cztery

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Averne Zobacz posta
    Zawsze możesz przymknąć tak żeby Ci nic nie uciekało z GO Tylko świecić trzeba mocniej.
    ale fajniejsze zdjęcia są bez świecenia

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    ale fajniejsze zdjęcia są bez świecenia
    tylko jeśli zabiera się za to ktoś kto świecić nie umie :P

  7. #7

    Domyślnie

    ja lubię delikatnie lampa doświetlić, ale nie świecić za mocno, odnośnie przymknięcia przesłony, mała głębia fajna rzecz tylko o pomyłkę łatwiej, mam nadzieję, że w d700 jest zdecydowanie lepiej, bo jak dobrze pójdzie to już niebawem...

  8. #8

    Domyślnie

    tutaj superdynamiczna salsa, WSZYSTKO CO DO SZTUKI oparte na błysku, zastanego tyle żeby tło było widać.

    A, aparaty mają teraz pierdylion gigapikseli, więc do zastosowań nie związanych z drukiem spokojnie można użyć centralnego + szerszego kadru, a potem sobie dociąć do smaku. I tak większość zdjęć kończy mając mniej niż 1000px na dłuższym boku

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adam.dorozinski Zobacz posta
    tutaj superdynamiczna salsa, WSZYSTKO CO DO SZTUKI oparte na błysku, zastanego tyle żeby tło było widać.
    http://miron.cba.pl/blog/?p=274 turniej robiony tylko na zastanym

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    http://miron.cba.pl/blog/?p=274 turniej robiony tylko na zastanym
    Widać Czas był nie najlepszy
    D700+S17-35/2.8-4+N35/1.8+N50/1.8+T28-75/2.8+pt04+sunpaki cztery

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •