Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1

    Domyślnie Nikonrumors i polishnikonservice

    http://nikonrumors.com/2010/01/10/ni...slinks-27.aspx :

    Nikon service in Poland must be really bad, so bad that now there is a dedicated website polishnikonservice.com created with the hope that something will change.
    haha
    D600 | D750 | D7200 ||| 35/1.4 ART | 50/1.4 ART | 18-35/1.8 ART | 85/1.8 G | 135/2 D | 17-35/2.8 | 24-70/2.8 | 70-210/4
    było: D700 | D3100 | D5200 | CoolPix8800 | 14/2.8 HSM | 28/1.8G | 35/1.8 G DX | 50/1.5 HSM | 85/1.8 D | 135/2 bez D | 12-24/4.5-5.6 HSM | 28-200 D i G | 18-105 G | 18-200 G | 28-300 G | 200-500/5-6.3

  2. #2

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Lepiej pozno niz wcale

  4. #4

    Domyślnie

    Kiratipong
    Opublikowany 11 stycznia 2010 przy 1252: jestem | Permalink

    Nie tylko w Polsce
    Myślę, że może tak samo było z Niks w Tajlandii - była za bardzo niedobry
    (W rzeczywistości nie mamy usługi Nikon w Tajlandii)
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  5. #5

    Domyślnie

    A pisałem już że warto do takich portali wysyłać linki do strony pns.

  6. #6

    Domyślnie

    bez podnie, to tylko mala wzmianka
    zrozumcie, ze dla nich to nie do konca zrozumiale, bo nienormalne

  7. #7

    Domyślnie

    od małej wzmianki się zaczyna. Ktoś się wkońcu nie boi o tym napisać.
    Pursue happiness with diligence

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    od małej wzmianki się zaczyna. Ktoś się wkońcu nie boi o tym napisać.
    Po zrodlach odwiedzin zauwazylem, ze o PNS zaczynaja pisac zagraniczne fora poswiecone Nikonowi. Niektorzy wrecz kopiuja Apel (przetlumaczony przez PNS na angielski) i zamieszczaja go w wypowiedziach.

  9. #9

    Domyślnie

    Po przeczytaniu tego tekstu na forum TVN Turbo myślę że warto napisać

    UWAGA

    Masz temat dla UWAGI!? Chcesz podzielić się z nami swoimi opiniami? Napisz do redakcji! Wypełnij formularz i wyślij do nas swoją wiadomość!
    http://uwaga.onet.pl/kontakt.html


    Witam wszystkich serdecznie,
    myslę że tvn turbo powinno zainteresować się tematem polskiego serwisu Nikona (Gadżet, Turbo kamera, Raport). Cuda jakie się tam dzieją są w obecnych czasach nie do pomyślenia.
    Pozwolę sobie przytoczyć slowa jednego z internautów (Voluś):
    "Z bólem serca przychodzi mi pisać te słowa, bo to mój partner w fotografii, ale... źle się dzieje w państwie duńskim.

    A konkretnie to w Nikon Polska i z jego serwisem.

    O co chodzi? Głównie o to, że tam nic nie chodzi, a stoi. Nawet można zaryzykować stwierdzenie, że leży. Gwarancja na sprzęt to tylko 12 miesięcy (standard w UE to 24 miesiące), notoryczne niedotrzymywanie terminów i niechlujne naprawy, zawyżone koszty, kompletny brak komunikacji na linii serwis-klient, a jak już się uda, to najczęściej przypomina to rozmowę z przeciętnym mieszkańcem Budapesztu. No i najlepszy kwiatek na koniec: w dobie powszechnej gwarancji typu door-to-door, gdzie sprzęt do naprawy jest wysyłany na koszt producenta (nawet u bardzo małym firm z tzw. półki low-end), Nikon Polska żąda od nas - klientów - wysyłki na nasz koszt. A wszystko to dzieje się w Warszawie, na ulicy Postępu 14. Bareja lepiej by tego nie wymyślił.

    Ktoś tu chyba nie zauważył upadku komuny, wejścia do Unii Europejskiej i gospodarki wolnorynkowej.

    Panie i panowie z Nikon Polska - głupia pchła ma więcej instynktu samozachowawczego i wie, że zbytnie eksploatowanie swego żywiciela oznacza wcześniej czy później spotkanie z jego karzącą łapą.Tak też się stało i w tym przypadku - sfrustrowani właściciele sprzętu marki Nikon wzięli sprawy w swoje ręce. Powstała strona internetowa http://www.polishnikonservice.com, na której można umieścić swoje opinie na temat działania serwisu. Niestety, są one głównie negatywne.

    Ale dzięki ich nagłośnieniu jest nadzieja, że uda się przywrócić normalność. Musi się udać."
    Więcej na stronie: http://polishnikonservice.com/pl/o-pns-w-mediach.html
    Uważam że sprawa dorosła do tego aby zajęła się tym telewizja. Mnie osobiście ten serwis zniechęcił to firmy Nikon i zamiast wybrać ich aparat wolałem kupić aparat innej firmy. Kto jest za oczywiście proszę o poparcie.
    Wszystkich popierających akcję bardzo proszę o pisanie maili do uwagi z proźbą o zareagowanie w maszej sprawie problemów z Nikon Polska i serwisem Nikon w Polsce. Formularz dostępny na www.uwaga.onet.p l w zakładce kontakt.
    Nikon L20 + MB-D10 + SB-900 + C17-40
    Nigdy nie oceniaj człowieka po kilku postach z forum bo będziesz nikim

  10. #10

    Domyślnie

    To tez czytalem

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •