Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54
  1. #51

    Domyślnie

    a na plener sie nie wybierasz? :>
    FX

  2. #52

    Domyślnie

    Z chęcią bym się wybrał bo w Szkocji moja noga jeszcze nie stała ale niestety mam trochę za daleko. Mój własny exodus na wyspy owszem i był ale trwał tylko miesiąc. Wróciłem na rodzinne śmieci gdzie jednak jest mi najlepiej. Ale zamierzam iść zaraz w plener miejski bo tyle śniegu to dawno nie widziałem. Może uda mi się sklecić jakis sensowny reportaż z trudów miejskiego życia przy metrowych zaspach. Szkoda, że nikt mi nie zrobił zdjęcia jak przed chwilą odśnieżałem garaż...masakra. A szkło 80-200 mogę polecić z całego serca, szczególnie jak masz możliwośc wcześniejszego przetestowania.

  3. #53

    Domyślnie

    Z checia bym, sie wybral, ale tak na szybko calego posta przeczytalem i juz nie wiem w jaki to weekend.
    Czy tamten post jest zamkniety? Nie moglem na niego odpisac. Moze i ze mnie jako taki programista/informatyk, ale forumowicz raczej sredni.

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukaszm Zobacz posta
    Z checia bym, sie wybral, ale tak na szybko calego posta przeczytalem i juz nie wiem w jaki to weekend.
    Czy tamten post jest zamkniety? Nie moglem na niego odpisac. Moze i ze mnie jako taki programista/informatyk, ale forumowicz raczej sredni.
    wejdz na grupe "wyspiarze" tam znajdziesz informacie jak sie do niej zapisac.... wtedy bedziesz mogl pisac
    20-21marca wtedy uderzamy
    FX

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •