Close

Strona 922 z 922 PierwszyPierwszy ... 422822872912920921922
Pokaż wyniki od 9 211 do 9 220 z 9220

Domyślnie

Ostatnie dane CIPA pokazują że sprzedaż luster wzrosłą, a bezluster spadła, do tego nadal na rynku w obiegu jest gigantyczna liczba luster i to dość nowoczesnych, rynek wtórny w bezlustrach kwiczy, może częściowo przez to że ludzie nie zaopatrują się masowo w obiektywy do bezluster, jest mniejszy wybór, można też zastanowić się na trwałością tego sprzętu.
    W bezlustrach nie ma zawodowców wyprzedających sprzęt, który trafia do amatorów jak to ma miejsce w canon i nikon, do tego obiektywy tych firm po np 10 latach nadal są w świetnym stanie.
    W sony na normalny rynek wtórny trzeba będzie czekać jeszcze wiele lat.
    | Zabawa w RAWki | Zadania tematyczne |
    | A7m2 28-70 1.8/50 Godox TT350S | D600 T24-70 Triopo TR-982III | plus pleśniaki 35, 50, 135, 200...

Domyślnie

bo świat nie kończy się na forach fot, dlatego nie każde d800 to złom i nie wszyscy przenoszą się na bezlustra ;P
    D800 F100 FM2 S24/1.4, Z50/1.4, S100-400, 28-70 |R2a v35/1.5, v50/1.1

Domyślnie

D800tka to generalnie pechowe body - większość zrobiła z niej ostatni padło (zwłaszcza tych którzy nigdy jej nie mieli) a tymczasem to był i nadal jest bardzo dobry aparat - ma swoje bolączki - jak każdy, ale trzeba się po prostu go "nauczyć" - jak każdego innego body i nie oczekiwać więcej niż to do czego został stworzony. Mój poziom zadowolenia z tego aparatu zawszy był spory, a jeszcze wzrósł kiedy przestałem oczekiwać że we wszystkim musi być najlepsza
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    D800tka to generalnie pechowe body - większość zrobiła z niej ostatni padło (zwłaszcza tych którzy nigdy jej nie mieli)
    Dokładnie. Ja generalnie odradzałem ludziom to body, nie dlatego, że było złe, ale dlatego, że najczęściej nie potrzebują 36 Mpx. Odradzałem, odradzałem i teraz ceny używek na allegro są szokująco niskie. Nie mam pojęcia dlaczego. No chyba nie przeze mnie?
    Są 3 miejsca na plener "modelkowy" poczytaj TU.

Domyślnie

Sądzę, że to za sprawą nie do końca zasłużonej opinii, oraz własnie toku rozumowania zgodnego z Twoimi poradami - niewielu jest potrzebne 36mpix. Ale w związku w własnie z takimi cenami, ja z kolei polecam to body wszystkim którzy chcą fotografować landszafty albo studio - w praktyce przygotowane zdjęcia trudno odróżnić od tych wykonanych D800e, d810, A7r, czy a7r2 czy jeszcze kilku innym, aparat jest bardzo solidny, ergonomiczny, długo pracuje na akumulatorze a można go mieć za połowę (albo mniej) ceny używanego D810 albo ok 25% wartości nowego d850.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Domyślnie

raczej mi chodziło, że dane społeczności internetowe są jednak mało miarodajne . A co do samego zakupu d800 to u mnie było to trochę przypadkowe , ale nie żałuję póki co.
    D800 F100 FM2 S24/1.4, Z50/1.4, S100-400, 28-70 |R2a v35/1.5, v50/1.1

Domyślnie

Z tym że ja odradzałem, albo lepiej napisac "uświadamiałem" w roku 2012, 13, 14, bo wtedy to był duzy przeskok z 12 Mpx D700. Marketing megapikselowy ciagle jest nośny. W tamtym czasie było albo 12 Mpx albo 36. Pomijam D3x, który był bardzo niszowy (cena).
    Dziś nie odradzam, ludzie sa uświadomieni, a mają opcje 24 Mpx (D750 i D610).
    Nie mam pojęcia dlaczego D800 stoi tak nisko. W relacji cena/jakość to jest często najlepsza decyzja jeśli chodzi o zakup używek. D800 i D610 w tej samej cenie - to jakiś żart.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 24-04-2018 o 00:25
    Są 3 miejsca na plener "modelkowy" poczytaj TU.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    D800 i D610 w tej samej cenie - to jakiś żart.
    Myślę że to obrazuję zgubną potęgę kreowania opinie przez internetowe wpisy - dramat naszych czasów; na podstawie wpisów dokonywanych w zdecydowanej większości przez osoby nie mające pojęcia o czym piszą, pewnie treści zostają bez żadnej korekty powielane, aż w końcu tworzy się "prawda większości" która jest całkowicie oderwana od rzeczywistości. Na końcu powinna to jeszcze podać jakaś telewizja na podstawie doniesień internetowych i pozamiatane - już jest nie udowodnienia że tak "prawda" to g...o prawda.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Myślę że to obrazuję zgubną potęgę kreowania opinie przez internetowe wpisy - dramat naszych czasów; na podstawie wpisów dokonywanych w zdecydowanej większości przez osoby nie mające pojęcia o czym piszą, pewnie treści zostają bez żadnej korekty powielane, aż w końcu tworzy się "prawda większości" która jest całkowicie oderwana od rzeczywistości. Na końcu powinna to jeszcze podać jakaś telewizja na podstawie doniesień internetowych i pozamiatane - już jest nie udowodnienia że tak "prawda" to g...o prawda.
    witamy w erze ryjobuka jako zrodla informacji
    szpieg z krainy czerwonego byka
    akustyk.fc.pl

Domyślnie

Dla potencjalnych kupujących te internetowe opinie wcale nie są takie zgubne

Strona 922 z 922 PierwszyPierwszy ... 422822872912920921922

Uprawnienia umieszczania postów