Close

Strona 228 z 288 PierwszyPierwszy ... 128178218226227228229230238278 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 271 do 2 280 z 2877
  1. #2271

    Domyślnie

    Maru w ogrodzie, tym razem solo





    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  2. #2272
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2012
    Miasto
    Myszków,woj.Śląskie
    Posty
    196

    Domyślnie

    Kawał kota z tego Maru ładny klakier
    Nikon D300s+Tamron 150-600 vc usd+Tokina 11-16 II+Tamron 17-50 Vc
    https://www.facebook.com/FotografiaK...homepage_panel

  3. #2273

    Domyślnie

    My spodziewamy się kota w domu dopiero za kilka miesięcy. Będzie pierwszym w Naszym życiu.

  4. #2274

    Domyślnie

    Ciekawie to zabrzmialo. Na 95% nie bedzie ostatnim w waszym zyciu, a uscislajac - to nie on bedzie w waszym tylko wy w jego - to nie ludzie maja koty, to koty maja ludzi....
    Zycze udanej zabawy - mimo wielu strat, a to podsikany monitor EIZO (= utylizacja), a to zrzucona lampa ze stolu, a to krwawe slady od tarasu do piwnicy (ptaszka sie przywleklo) - nadal je lubie (a mam trzy, bo jeden byl sie ostatnio zszedl ze starosci).
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  5. #2275

    Post

    kawał kota z Maru

    a tu moja Kama i jej przemyślenia po ostatnim wyskoku:

    "Jak mogłam pomylić wannę z kuwetą..."



    jakież było moje zdziwienie jak rano znalazłem cuchnącą niespodziankę

  6. #2276

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Feni Zobacz posta
    kawał kota z Maru
    A ja się właśnie śmieję, że to kieszonkowy MCO Jest znacznie większy on przeciętnego kota domowego ale w porównaniu z innymi przedstawicielami rasy malutki, a pod futerkiem to sama skóra i kości. Z resztą waga mówi sama za siebie: od zimowej choroby nie przekroczył 6,30kg

    Cytat Zamieszczone przez Feni Zobacz posta
    jakież było moje zdziwienie jak rano znalazłem cuchnącą niespodziankę
    To rzeczywiście poważna wpadka Może z kuwetą coś było nie tak?

    Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy kilka dni po przywiezieniu do domu małego Miki zastałam taką niespodziankę w teczce z jego dokumentami, między innymi metryką i książeczką zdrowia Co ciekawe papiery kocura, które przechowywałam w tej samej teczce leżały obok w stanie nienaruszonym
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  7. #2277

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kalcim Zobacz posta
    My spodziewamy się kota w domu dopiero za kilka miesięcy. Będzie pierwszym w Naszym życiu.
    Jeśli tak, to polecam persa. Ich charakterki są wyjątkowo ciekawe. Przekonasz się.

  8. #2278

  9. #2279

    Domyślnie

    Marcin, a co robicie z Zuzą jak jedziecie na wakacje?
    Pozdrawiam, Karol.

  10. #2280

    Domyślnie

    zawozimy do teściówki. Szybko się asymiluje - nawet ma lepiej niż w domu bo non stop jest głaskana i czesana. Więc nie narzeka. Na krótkie wypady do 3 dni zostaje sama w domu.

Strona 228 z 288 PierwszyPierwszy ... 128178218226227228229230238278 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •