Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: ciemno i jasno

  1. #1

    Domyślnie ciemno i jasno

    troszke archiwum na poczatek w nowym roku
    modelki: Natalia, Kamila, Marta
    wizaż: Basia Grzymisławska

    1.

    2.

    bonusik
    3.
    Ostatnio edytowane przez sailor ; 03-01-2010 o 00:21
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  2. #2

    Domyślnie

    Podoba mi się "bonusik". W sam raz na ten czas. Szkoda tylko, że coś wlata modelce na usta, ale to tylko tak dla malkontentów, bo ogólne wrażenie jest więcej niż pozytywne.
    D700, N24-70/2.8, N50/1.4 D, N70-200 VRII, Sigma 85/1.4, SB-800, SB-900, Manfrotto, Lastolite, Cokin

  3. #3

    Domyślnie

    jedynka bdb jak i światło
    "Widzisz, Macieju, dziwny jest ten świat – trzeba naprawdę kogoś wielkiego w dupę kopnąć, żeby się los do ciebie uśmiechnął."

  4. #4

    Domyślnie

    Faktycznie bonusik jest rewelacyjny!
    Mam wrażenie jakby modelka, ciepłem swego ciała, rozmrażała szron na szybie.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  5. #5

    Domyślnie

    jedynka prześwietna, pozostałe 2 bdb technicznie
    U born unique don't die as a copy...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downunder Zobacz posta
    Faktycznie bonusik jest rewelacyjny!
    Mam wrażenie jakby modelka, ciepłem swego ciała, rozmrażała szron na szybie.
    Również odnoszę takie wrażenie. To jest chyba najlepsze zdjęcie ( jak dla mnie ), które p. Piotr zapodał po auto-banicji. Prócz techniki, obraz jeszcze o czymś opowiada . Zapewne to, co wlata na usta modelki nie jest dziełem przypadku, ale dla mnie, nie ma to większego znaczenia. Podoba mi się.
    D700, N24-70/2.8, N50/1.4 D, N70-200 VRII, Sigma 85/1.4, SB-800, SB-900, Manfrotto, Lastolite, Cokin

  7. #7

    Domyślnie

    Trójeczka rządzi. Ciepło które bije od modelki, rozpuszcza nie tylko wyimaginowany szron na szybie

  8. #8

    Domyślnie

    3 super!

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    ciesze sie ze sie podoba .. dla zainteresowanych - ten "szron" to kawal splatanej siatki budowlanej
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •