Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie COOLPIX3100 - sam się wyłącza.

    Mam problem z Coolpixem 3100. Pow łączeniu obiektyw nie wysuwa się do końca po czym aparat się wyłącza i słychać miarowe cykanie jakby coś próbowało się włączyć ale nie mogło.
    Prosze o pomoc. Co to może być?
    A dodam jeszcze, że wczoraj przy kopiowaniu zdjęć do komputera pojawił sie komunikat, iż kolejnych zdjęć nie może skopiować. Anulowałem więc kopiowanie i wyłączyłem aparat bo sądziłem że to wina rozładowanych akumulatorków. Przez noc naładowałem akumulatorki i już d..pa, dzieje się to co opisałem wyżej.

  2. #2

    Domyślnie

    Sprawdzales aku na innym obciazeniu?
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  3. #3

    Domyślnie

    Nie sprawdzałem, ale na setupie aparat się włacza, a jak tylko przestawię na inny tryb albo chcę go włączyć na innym trybie to się zaraz wyłącza.

  4. #4

    Domyślnie

    Wyglada, jakby sie obiektyw zacinal.
    Albo cos tam wpadlo, albo sie zuzylo, a moze...
    W kazdym razie pasuje do mechanicznej usterki i prawde mowiac zalatuje serwisem.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  5. #5

    Domyślnie

    A jednak to chyba akumulatorki. Kupilem nowe i to one cos sa felerne bo nie maja sily ruszyc aparatu. Moze jak je pare razy sformatuje to wreszcie bede dzialac jak sie nalezy.

  6. #6

    Domyślnie

    w tatrach mialem taki przypadek jedna z osob miala 3100 i zakupila przed wyjazdem nowe aku - okazuje sie ze wystarczylo tylko akumulatorki na koncach papierem sciernym przejechaci i bylo ok miala sanyo chyba aku na aku albinarach bylo ok po dokladniejszym przygladnieciu sie obu aku okazalo sie ze maja troszeczke inne zakonczenia - wniosek prosty zmien na inne lub wez papier scierny- nam pomoglo i bylo ok juz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •