Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartwal Zobacz posta
    Jak mam aparat na gwarancji i mi migawka padnie nawet po 200tys klapnięć, to za darmo mi w serwisie wymienią czy nie? A jak będę mieć 15tys?

    Producent daje gwarancje na określoną liczbę zdjęć w zależności od posiadanego modelu. Jak będziesz miał 15 tys zdjęc i aparat na gwarancji to tak wymienią Ci ją na gwarancji. Jeżeli natomiast masz aparat na gwarancji a nikon daje np na to body 150tys klapnięć to już naprawa we własnym zakresie finansowym

  2. #42

    Domyślnie

    Po sześciu latach odkopać, to solidna łopata w nagrodę się należy!!

  3. #43
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2016
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    6

    Domyślnie

    Łopata z kilofem.
    A co do migawek, loteria, mi zdechła migawka w D7100 po 20782 klepnięciach. Wcześniej miałem D3200 i działa do tej pory bez zarzutu. Nie wiem ile już mam na trzaskane, ale jest u znajomej.

  4. #44

    Domyślnie

    A ja się dowiedziałem, że czasami wystarczy wymienić X część bo migawka to zespół elementów. Więc nie powiedziane, że 500zł (chyba, że Nikon w ciemno wszystko zaraz wymienia).

  5. #45

    Domyślnie

    To jak juz jestesmy w temacie, to co myslicie o tym D90? Przebieg 18 tys. i 850zl. https://www.olx.pl/i2/oferta/aparat-...ml#:f272cd1562

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eremius Zobacz posta
    Łopata z kilofem.
    A co do migawek, loteria, mi zdechła migawka w D7100 po 20782 klepnięciach. Wcześniej miałem D3200 i działa do tej pory bez zarzutu. Nie wiem ile już mam na trzaskane, ale jest u znajomej.
    mój poprzedni d7100 zrobił (przed upadkiem w górach) 520k czyli loteria...

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teller Zobacz posta
    mój poprzedni d7100 zrobił (przed upadkiem w górach) 520k czyli loteria...
    Robi wrażenie. Z ciekawości - filmy poklatkowe?

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bic44 Zobacz posta
    Robi wrażenie. Z ciekawości - filmy poklatkowe?
    nie (zero).
    akcja, reportaż, decydujący moment (trzaskanie, próby etc), ponad 3-4 lata (95% dni w roku).
    Generalnie nie sprzedaję swojego sprzętu jako 'używany' (warunki i charakter jego pracy mają wpływ na jego wygląd). Jest ze mną do końca (jego lub mojego ).
    Ostatnio edytowane przez teller ; 08-10-2017 o 18:18

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •