Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Rozmowny
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    383

    Domyślnie

    Antonioo, jak widzę jesteś z Krakowa.
    Poszukaj w Krakowie w fotolabach - tam gdzie sprzedają również albumy. Mają czasami takie harmonijkowe oprawki do zdjęć. Przycinasz z "metra" na tyle zdjęć na ile potrzebujesz. Jeśli ja u siebie w 2-3 labach to widziałem to w Krakowie musi tego być więcej.
    Powodzenia w poszukiwaniu.

  2. #12

    Domyślnie

    Odkopuję
    Troszkę czasu minęło

    Potrzebuję albumik na trzy zdjęcia 15x21. Może być też na cztery czy pięć zdjęć. Najlepiej na zdjęcia poziome. Czy ktoś może coś polecić oprócz tych z cienkiego kartonu?
    Podoba mi się tripleks z najlepszefoto, ale klient potrzebuje 4 takie albumiki i to już troszkę za drogo mu wychodzi.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Odkopuję
    Troszkę czasu minęło

    Potrzebuję albumik na trzy zdjęcia 15x21. Może być też na cztery czy pięć zdjęć. Najlepiej na zdjęcia poziome. Czy ktoś może coś polecić oprócz tych z cienkiego kartonu?
    Podoba mi się tripleks z najlepszefoto, ale klient potrzebuje 4 takie albumiki i to już troszkę za drogo mu wychodzi.
    Panie, ja już nauczyłem siebie i obecnych klientów, że jakość musi kosztować i nie szukam po netach budżetowych rozwiązań. Ma być ładnie musi być cena, jak nie to do widzenia...

    edit: też przez to kiedyś przechodziłem, szukania budżetowych "rozwiązań" bo "za drogo" i nie polecam
    Ostatnio edytowane przez nefas ; 27-09-2016 o 21:20

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nefas Zobacz posta
    Panie, ja już nauczyłem siebie i obecnych klientów, że jakość musi kosztować i nie szukam po netach budżetowych rozwiązań. Ma być ładnie musi być cena, jak nie to do widzenia...
    Tak samo to ja tłumaczę i padło jednak na tripleks
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Tak samo to ja tłumaczę i padło jednak na tripleks
    Dostaną do łapy i będą zadowolenia a po fotografie zostanie dobry smak

  6. #16

    Domyślnie

    Zarzyka.pl ma fajne albumki jamniki, najlepiej zadzwonić

    Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  7. #17

    Domyślnie

    Są są zadzwoń bezpośrednio pytając o jamniki

    Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •