Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Paput
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Świnoujście
    Posty
    235

    Domyślnie Lightroom - zaznaczanie wielu zdjęć naraz

    Może jestem za tępy na ten program, ale nie potrafię zaznaczyć wielu zdjęć naraz w bibliotece, tylko muszę z wciśniętym ctrl po kolei zaznaczać. Jak zaznaczyć wiele plików naraz?
    Nikon D2x| Nikon D60 | Sigma 70-200/2.8 | Soligor 19-35/3.5-4.5 | Tokina 150-500/5.6 | SB-28
    szczera chęć nauki i samokrytyka jest najważniejsza

  2. #2

    Domyślnie

    To przytrzymaj Shift :] powodzenia ...
    Fx

  3. #3

    Domyślnie

    jak chcesz zaznaczyć wszystkie wszystarczy CTRL+A.
    Jak chcesz najpierw wybrać lepsze zdjęcia oflaguj je późnij w filtrach staw "tylko oflagowane" i wtedy CTRL+A

  4. #4

    Domyślnie

    to ja od razu zapytam, mialem wczesniej w library napisane ile mam zdjec wyswietlonych, ile zaznaczonych i takie tam, teraz mi to zniklo, jak to przywrocic?

  5. #5
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    A widzisz na dole miniaturki? Jeśli nie, to po prostu kliknij na szary trójkąt na dole.

  6. #6

    Domyślnie

    Paput zaznaczasz pierwsze zdjecie, a pozniej ostatnie ktore Cie interesuje z przytrzymanym shiftem. Tym sposobem zaznaczaja Ci sie wszystkie zdjecia z "wybranego przez siebie przedzialu".
    Natomiast jezeli wszystkie chcesz zaznaczyc, to tak jak koledzy napisali - po prostu ctrl + a.
    d700

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ku6i Zobacz posta
    A widzisz na dole miniaturki? Jeśli nie, to po prostu kliknij na szary trójkąt na dole.
    no racja, dzieki wielkie!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zuzus Zobacz posta
    Paput zaznaczasz pierwsze zdjecie, a pozniej ostatnie ktore Cie interesuje z przytrzymanym shiftem. Tym sposobem zaznaczaja Ci sie wszystkie zdjecia z "wybranego przez siebie przedzialu".
    Natomiast jezeli wszystkie chcesz zaznaczyc, to tak jak koledzy napisali - po prostu ctrl + a.
    Kolego wielkie dzięki za rozwiązanie tak banalnego problemu Shift -
    | ... |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •