Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Panowie chcialebm Was wszystkich wyprowadzic z bledu odnosnie odleglosci na jaka przydaja sie szkla 500 i 600mm w fotografii ptaków!
    Zapewniam Was, e generalnie srednia wielkosc ptakow kotre fotografuje to mniej wiecej polowa gołębia. Aby wypałnić nim całą klatkę musze być max na odległość 10 metrów A na 8 przypadkow na 10 jestem blizej niz 8 metrów.
    Tak wiec nie ma tutaj znaczenia ze dluga rura i moge robic z 200metrow. To nie tak. Zedcydowana wiekszosc zdjec robiona jest przeze mnie z bardzo bliskiej odleglosci. Po prostu obikty są małe
    Co innego słoń

  2. #32

    Domyślnie

    Nie wiem jak to się stało, że trafiłem do wątku tak bliskiego moim marzeniom tak późno
    Piotrze, jeszcze raz gratuluję zakupu.Nie ukrywam, że podobnie jak nasz Prezes, Admin, Piotr M. zazdroszczę Ci tego szkiełka Ale może kiedyś i ja.... ? (mało prawdopodobne )

    Tak wiec nie ma tutaj znaczenia ze dluga rura i moge robic z 200metrow. To nie tak. Zedcydowana wiekszosc zdjec robiona jest przeze mnie z bardzo bliskiej odleglosci. Po prostu obikty są małe
    Dla przykałdu powiem że sikorka modraczka (chyba każdy wie jak to "wielki" ptaszek), focona 300tką (czyli dla D70 - 450mm) wypełnia kadr z odległości ok 2m
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  3. #33

    Domyślnie

    zauważyłem, że ptaki w mistach dają się podejść znacznie bliżej niż ptaki na wsi...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #34

    Domyślnie

    Dobra rura to, szybka i moc jest z nia.
    Gratuluje zakupu Piotrek : )
    Serdecznie pozdrawiam!
    Krzysiek P

  5. #35

    Domyślnie

    iczek
    no super ile chcesz za to szkielko.

    [ Dodano: Nie 27 Mar, 2005 ]
    obyś teraz pstrykal lepiej HAHAHAHAHAHAHAHAHAA

    [ Dodano: Nie 27 Mar, 2005 ]
    SORY
    PAPA
    pzdr. Leszek
    D70

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    zauważyłem, że ptaki w mistach dają się podejść znacznie bliżej niż ptaki na wsi...
    a ja zauwazylem, ze z kotami jest odwrotnie

    co wy z tymi ptakami, przeciez ten obiektyw ma tez inne zastosowania!(chyba)
    pozwole sobie marzyc "tylko" o 70-200VR

  7. #37
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    okolice Krakowa
    Posty
    44

    Domyślnie

    aleeeeeeeeeeee armata!!!!!!!, zazdroszczę i życzę udanych fotek

  8. #38

    Domyślnie

    Wow....

    Gratulacje zakupu i pytanie...

    Czy w razie nadmiaru gotowki, jestes w stanie pomoc w sprowadzeniu zza granicy sprzetu?
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •