Close

Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 178
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz888 Zobacz posta
    Ja myślę że jak się samemu nie wie co się chce to albo trzeba kupić wszystko albo nic
    no tak ale jak wiedziec co sie chce jak nie mozna tego dotknac, przetestowac?
    ja wiem co chce i co z tego ? i tak nie mam jak i gdzie tego dotknac albo przetestowac wiec musze kupowac wszystko
    FX

  2. #22
    Rozmowny Awatar Articool
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki/Radomsko
    Posty
    681

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz888 Zobacz posta
    Ja myślę że jak się samemu nie wie co się chce to albo trzeba kupić wszystko albo nic
    Nie do końca tak jest. Jeśli o wyborze decydują niuanse, a tak jest w tym przypadku, to rodzą się dylematy i ot cała filozofia.

  3. #23

    Domyślnie

    a ja zawsze myślałem że jak któreś szkło jest za krótkie to kupuje się dłuższe...
    to tak jakby kupić 14-24 i mówić że to szkło do d... bo nie można sobie 'portreta' strzelić ani nie ma 'zuma'...
    każdy ma swoje priorytety ale myślenia kolegi novella totalnie nie rozumiem.

    szczerze wydaje mi się że najważniejsze to jakoś pokombinować i przez 1 dzień dziłać na canonie a potem sprawdzić nikona. pewnie masz jakiś znajomków z tym sprzętem.
    imo nic nie zastąpi własnego zmierzenia się ze sprzętem.
    i najważniejsze: czego byś nie wybrał wybierzesz dobrze. do tego jeszcze dochodzi umiejętnośći człowieka, które jak wiadomo są najważniejsze.

    jak ja wybierałem d80 vs 450d wybrałem w sumie na zasadzie że canona nie umiałem trzymać, ręce mi gdzieś uciekały. nikon zatem jest świetny i jedyny słuszny
    canon, nikon - whatever

  4. #24

    Domyślnie

    Nie powiedział bym że w tym temacie różnice to tylko niuanse - dla mnie głównym czynnikiem wyboru jest system - w tym jest to i to a w tamtym to i to - i pod to wybieram puszkę - dla mnie prosty wybór dla mnie trudniejszym jest np wybór "szkło A czy B" bo to jest temat na niuanse ale żeby dwa systemy się różniły niuansami?
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  5. #25

    Domyślnie

    Potrzeba ci puchy do studia, masz kasę na magiczne 35,24 1.4 i 50,85 1.2, potrzeba ci pixeli, masz żyłkę filmowca to bierz 5DII. Chcesz solidną i szybką puchę reporterską to łykaj d700.

  6. #26
    Rozmowny Awatar Articool
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki/Radomsko
    Posty
    681

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz888 Zobacz posta
    Nie powiedział bym że w tym temacie różnice to tylko niuanse - dla mnie głównym czynnikiem wyboru jest system - w tym jest to i to a w tamtym to i to - i pod to wybieram puszkę - dla mnie prosty wybór dla mnie trudniejszym jest np wybór "szkło A czy B" bo to jest temat na niuanse ale żeby dwa systemy się różniły niuansami?
    Brałem pod uwagę możliwości obu puszek, a nie fakt iż to są dwa różne systemy, bo to raczej jest oczywiste i ktoś Kto wybiera sprzęt tej klasy o tym wie, przynajmniej tak zakładam.

  7. #27

    Domyślnie

    W nikonie nie ma jasnych stalek 35 i 24 1.4 ,a w canonie nie masz 14-24.

  8. #28

    Domyślnie

    Ale zakup puszki definiuje Ci wszystkie przyszłe zakupy więc i tak sprowadza się to do wyboru systemu nie kupisz sobie body Nikona, szkła Canona, lampy Pentaxa i do całości telekonwertera Sony
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wywar Zobacz posta
    W nikonie nie ma jasnych stalek 35 i 24 1.4 ,
    Będzie Panie, będzie .... jak ja kocham takie wątki

  10. #30

    Domyślnie

    Boże zaraz powstanie wątek D700 czy A850.....
    mój chory blog

Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •