Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 52
  1. #41

    Domyślnie

    Odkopie temat. Szukam web-dizajnera i porady gdzie kupic serwer. Wiem ze jest pare osob na forum ktorzy maja talenty i wyobraznie artystyczna Zalezy mi na oryginalnym wygladzie strony. Prosze o wiadomosc na priv.

  2. #42

    Domyślnie

    Dla osób które poszukują tanich rozwiązań na swoją stronę ze zdjęciami polecam http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=237629
    D850 + Irix 11/4 + N24-70/2.8 + N70-200/2.8 FL + N105/1.4E ED + S35/1.4 + S50/1.4 + S135/1.8 + T17-35/2.8-4 + T85/1.8 VC + SB910 + Navigator X + trochę umiejętności i dużo planów

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez REHERTHA1777 Zobacz posta
    A korzystacie przy robieniu portfolio z takich portali jak digart czy deviant? Może głupie pytanie ale jestem laikiem i nie mam pojęcia jak się za to zabrać więc proszę o wyrozumiałość.
    Digart to grupa wzajemnej adoracji, nie ma sensu.

  4. #44

    Domyślnie

    Jest sporo gotowych generatorów stron w necie. Chyba, że chcesz mieć coś bardziej profesjonalnego, to wtedy też ceny rosną

  5. #45

    Domyślnie

    Odświeżę trochę temat. Poszukuje nie koniecznie darmowego skryptu cms do portfolio. Moje wymagania to łatwość obsługi i responsywność. Będę bardzo wdzięczny za jakieś sprawdzone podpowiedzi.

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzyss Zobacz posta
    Odświeżę trochę temat. Poszukuje nie koniecznie darmowego skryptu cms do portfolio. Moje wymagania to łatwość obsługi i responsywność. Będę bardzo wdzięczny za jakieś sprawdzone podpowiedzi.
    WordPress + wtyczki

  7. #47

    Domyślnie

    Pryz obecnej ilości wtyczek i motywów jakie ofertuje Wordpress, to tak naprawdę jedyne słuszne wyjście.
    Nikon D7200 + Sigma 18-35 ART + Nikkor 50mm F1.8D
    Strona domowa

  8. #48

    Domyślnie

    Do portfolio? To trochę przerost formy nad treścią. Zdecydowanie lepiej spisze się statyczna strona. Tańszy hosting wystarczy, albo wręcz darmowe rozwiazania jak github. Bazy nie trzeba, nie trzeba dbać o aktualizację.

  9. #49

    Domyślnie

    Wracając do tematu. Chcę spróbować swoich sił z witryną na Wordpress. Prosty minimalistyczny szablon strony, stąd kilka pytań.

    Założenia to podstawowa strona z typowym menu, część blogowa, oraz najwżniejsze - galeria internetowa dla użytkowników: czyli przejście do np ślubu pary młodej, a tam podanie hasła dostępu.
    Najlepszą opcją była by możliwość "dzielonego" panelu dostępu między fotografa, a klienta. Czyli ja dodaję wszystkie zdjecia które uważam za słuszne, następnie wysyłam link lub hasło "master" tymczasowe
    do pary młodej, dokonują zmian usuwając zdjęcia których nie chcą, zapisują, następnie publikuję galerię i wszyscy znający hasło mają do niej dostęp przez 12 miesięcy.

    1. Czy z WordPress będzie to proste do zrobienia?
    2. Jakie wtyczki wtedy ewentualnie? Pomijam już kwestię początkowej konfiguracji.
    3. Czy strona będzie przygotowana na większą ilość galerii ?
    4. W jaki hosting zainwestować ile miejsca ? Jakieś konkretne propozycje ?
    5 To samo pytanie o domenę, gdzie polecacie ?
    5. W jakiej optymalnej rozdzielczości dodawać zdjecia ?

    Z góry dzięki za pomoc.

  10. #50

    Domyślnie

    Koledzy ktoś coś podpowie ?

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •