Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52
  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    No właśnie nie, jak Struś pisze... ale też niezbyt drogi i nie ma limitów ilości plików w żadnej 'taryfie' .
    Ja mam tą opcję 'Power' i zapłaciłem za nią coś koło $40 - są w sieci kody ze sporymi rabatami na SmugMuga.
    Wziąłem ją bo umożliwia edycję CSS'ów, HTML'a i używanie własnej nazwy domeny.
    Najlepsze według mnie jest to w jaki sposób obsługują pliki - ładujesz jeden duży, a strona zmniejsza i to robi to w taki sposób, że zdjęcie nie wygląda gorzej pomniejszone.
    Jest 2 tygodnie jazdy próbnej, także można sobie dokładnie sprawdzić co i jak.

    Tu są na przykład opcje dla każdej poszczególnej galerii :


    Printing

    Printable: ? Yes: No: Enable the shopping cart?
    Color correction: ? For prints, let us do the color correction?

    - Want soft portraits? Sharp wildlife? Originals aren't altered, just new display copies. Help.

    Sharpening

    Amount: ? Default: 0.200 (20%)
    Radius: ? Default: 1.000
    Threshold: ? Default: 0.0500
    Sigma: ? Default: 1.000

    Wszystko jasno wyklarowane.
    No i ich support - jest po prostu świetny.
    Tyla

    PS
    Tu jest kupon na przykład, jeszcze powinien działać : UCdLip2oyDCgA
    Ostatnio edytowane przez matyjasz ; 22-09-2010 o 06:49

  3. #23

    Domyślnie

    A da się tego smugmuga jakoś spolszczyć? Bo denerwuje jak część strony jest po polsku a buttony np. Next, Prev, po angielsku.

  4. #24

    Domyślnie

    A to to nie wiem, nigdy nie próbowałem :/

  5. #25

    Domyślnie

    jest jeszcze selia.pl, utrzymanie strony kosztuje ale to chyba nie są duże pieniądze.
    Monika Dąbrowska, mój przyjaciel D700; kilka kilo klamotów i Korba ... na punkcie fotografowania
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #26
    Zbanowany
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Wałbrzych
    Posty
    349

    Domyślnie

    A jak wyglada sprawa z pozycjonowaniem takie stronki ze SmugMug'a ? Orientuje sie ktos? Bo jestem zainteresowany ich oferta "Pro".

  7. #27

    Domyślnie

    Ja mam pro, wg mnie sprawa wygląda nieźle - klucz to keywords do zdjęć, resztą zajmują się oni.
    Korekta - mam Power
    Ostatnio edytowane przez matyjasz ; 06-11-2010 o 11:06

  8. #28

    Domyślnie

    Ja spróbowałem z selia.pl (to samo co fotea.pl) - http://fotodroga.fotea.pl/ , korzystam z 14-dniowego okresu próbnego. Obsługuje się to łatwo, ale są problemy - katalog główny powinien się otwierać automatycznie, a nie chce, pomimo że w katalogu zdjęcia są. Szablony też nie do końca mi odpowiadają - ten pokazany najbardziej, bo daje największego rozmiaru zdjęcie, ale miniaturki chyba za małe. W innych szablonach miniaturki większe, ale znowu zdjęcie małe.

  9. #29

    Domyślnie

    Witam!

    Mam pytanko, bo chciałbym zrobić darmową strone internetową z galeria ze zdjęciami cos ala portfolio i nie komercyjne.


    Jak ma wyglądać?
    Sama strona ma być prosta czyli:
    Strona główna z linkami do galerii ,O mnie, kontakt, księga gości.Jeszcze jedno w dwóch jezykach. Chce żeby galerie mialy czarne tło i ewentualnie miejsce na komentarze.

    Teraz pare pytań:
    1. co potrzebuje
    2. gdzie znalezć
    D300s/A MB-D10/T17-50 2.8/N35 1.8/S50 2.8 MACRO/N80-200 2.8/SB 28/S 530ST i to musi wystarczyć

  10. #30

    Domyślnie

    Podziękowanie do everyman za posta po trudach udało sie
    D300s/A MB-D10/T17-50 2.8/N35 1.8/S50 2.8 MACRO/N80-200 2.8/SB 28/S 530ST i to musi wystarczyć

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •