Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Ostrołęka
    Posty
    151

    Domyślnie

    To teraz ja odgrzebię. Prawdę mówiąc jestem ciemny jeśli chodzi o HTML jak ... no nieważne, w każdym razie nie wiem nic. Gdzieś chciałbym umieszczać swoje prace - na dzień dzisiejszy posiadam digarta, który delikatnie rzecz ujmując - nie satysfakcjonuje mnie. Pomyślałem więc o portfolio, no ale jak się do tego zabrać?

    Pozdrawiam!

  2. #12

    Domyślnie

    Odpowiedz wyda Ci sie zmieszna, ale wez karte, dlugopis i odpowiedz na niej na pytanie: co chcesz od strony, jak ma wygladac i jaka ma spelniac funkcjonalnosc? Zobaczysz, ze odpowiedz bedzie bardzo skomplikowana i trudna w realizacji.
    A potem to juz tylko rzemioslo.

  3. #13

    Domyślnie

    Podejrzewam, że chętnie będę odiwedzał ten wątek - bo jestem na tym samym etapie, w sensie chciałbym zrobić jakąś galerię...
    Założyłem nawet wątek z zapytaniem o galerie FLASH ze strony templatemonster.com

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=150484

    Czy pracował ktoś z Was na template'ach z tej strony??

  4. #14

    Domyślnie

    Nie ma czegos takiego jak "template z tej strony". Sa to po prostu pliki "graficzne" i odpowiedni kod w HTML/PHP/CSS/itd.
    No i odradzam wszelkie flashowe strony. Problemy z pozycjonowaniem, dostepnoscia, uzytkownikami Apple to jedne z najwazniejszych czynnikow, ktore nalezy brac pod uwage.

  5. #15

    Domyślnie

    Witam. Zrobienie galerii zdjęć wcale nie jest trudne.
    Chyba najtrudniejsze co może Cię spotkać to zdecydowanie się na jakieś konkretne rozwiązanie. Zapraszam do przeczytania wpisu na moim blogu
    Znajdziesz go tu: jak zrobic strone

    Pozdrawiam

  6. #16

    Domyślnie Samopomoc chłopska ;)

    Witam wszystkich,
    wiem co nieco nt. samego kodu HTML, CSS, projektowania stron, layoutów do stron oraz pozycjonowania. Chętnie pomogę przy tworzeniu stronki.

    Do tworzenia polecam Adobe Dreamweaver CS4, pięknie pokazuje kod no i ma coś na zasadzie WYSWIG choć z tej funkcji nie korzystam.

    Galerię osadziłem na prettyPhoto można tutaj osadzać zarówno grafikę jak i flasha.

    w razie czego pisać na pw albo maila, pozdro;

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drk Zobacz posta
    Do tworzenia polecam Adobe Dreamweaver CS4, pięknie pokazuje kod no i ma coś na zasadzie WYSWIG choć z tej funkcji nie korzystam.
    ..po co od razu zaciągać kombajn do koszenia trawnika pod domem. Na dodatek za taką kasę.
    Jeśli edytujesz sam kod to polecam inne darmowe edytory, np. chociażby notepad++
    Nikon system...

  8. #18

    Domyślnie

    Notepad nie koloruje kodu sidek! Nie wiesz?
    A bardziej w temacie polecam smugmug.com, po co się babrać jak inni już zrobili czarną robotę
    Mam to od niedawna ale możliwości dopasowania pod siebie są praktycznie nieograniczone.

  9. #19

    Domyślnie

    Koloruje i to bardzo ładnie - przecież napisałem "notepad++", a nie notepad.
    http://notepad-plus-plus.org/
    Nikon system...

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matyjasz Zobacz posta
    Notepad nie koloruje kodu sidek! Nie wiesz?
    A bardziej w temacie polecam smugmug.com, po co się babrać jak inni już zrobili czarną robotę
    Mam to od niedawna ale możliwości dopasowania pod siebie są praktycznie nieograniczone.
    Darmowy ten smugsmug ? Spoglądając na Twoją stronkę wygląda dosyć ciekawie ...
    DEBATA POLITYCZNA

    Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •