Close

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 99
  1. #1

    Domyślnie OFICJALNA ODPOWIEDZ NIKONA na List otwarty

    Oto oficjalne stanowisko w prawie "Listu otwartego":

    http://polishnikonservice.com/pl/com...-otwartyq.html

  2. #2

    Domyślnie

    jakież to rzadkie części zamienne są stosowane?
    zadziwiające bo przeciez nie naprawiają sprzętu sprzed 30 lat bo nikt im go nie da, tylko to co na bieżąco w produkcji maja

  3. #3

    Domyślnie

    ooo jak ladnie napisane
    zobaczymy co z tego wyniknie...
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  4. #4
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Czyli nic się nie zmieni.

  5. #5

    Domyślnie

    i se Nikon po raz enty zrobił z użytkowników jajca - ot tyle w temacie, żałosne normalnie
    C5DII

    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar wodstock
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Świętochłowice
    Posty
    135

    Domyślnie

    Mi te pismo brzmi tak:
    - Robimy ile musimy (broń Boże nic więcej niż trzeba) wg standardów.
    - Jesteśmy otwarci na pomysły itp...

    Średni czas napraw 9 dni
    Aparaty zastępcze

    Ale ja gupi i mam cały czas nadzieję, że zrozumieją, że klienta szanować trzeba.
    Najpierw trzeba wywalić kasę na reorganizację, potem zareklamować najlepszy serwis wśród rynku foto i patrzeć jak kasa płynie na konta.

    Nie no to jest zbyt proste i banalne, sprawdzone i przynoszące korzyści.

    Lepiej mydlić oczy i tracić klientów. Ludziska zaczną kupować sprzęt z zachodnich dystrybucji i serwisować poza Polską. Wtedy mogą się obudzić z przysłowiową "ręką w nocniku".


    Ps
    zapomniałem i KROPKA
    Ostatnio edytowane przez wodstock ; 27-11-2009 o 20:49
    D9070s

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie wprawdzie problem serwisu bezpośrednio nie dotyczy, gdyż nie miałem tej wątpliwej przyjemności korzystać z ich usług, jednak odpowiedź jaką przesłano na zarzuty PNS mnie rozbawiła.

    Typowe odwracanie kota ogonem.
    Nie wiem, w jaki sposób oni obliczyli te 9 dni na naprawę, może dla NPS, albo dla tych wyróżnionych.

    Z przykrością muszę stwierdzić, że nie widzę możliwości poprawy stosunków NIKON-klient, gdyż mam wrażenie, że firma nie traktuje nas poważnie.

    Moim zdaniem pozostaje tylko wysłanie oficjalnego pisma do Japonii lub do innej centrali Nikon, bo to co się dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie.

    Życzę wszystkim, aby nikt NIE musiał korzystać z serwisu, który tak podchodzi do klienta.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wodstock Zobacz posta
    Średni czas napraw 9 dni
    7 aparatów do czyszczenia matrycy po kilkanaście minut + jeden aparat 2 miesiące oczekiwania daje statystycznie 9 dni na aparat
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar wodstock
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Świętochłowice
    Posty
    135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    7 aparatów do czyszczenia matrycy po kilkanaście minut + jeden aparat 2 miesiące oczekiwania daje statystycznie 9 dni na aparat

    No masz, zawsze wiedziałem że jestem słaby z matematyki, a oni po prostu prawdę piszą. Mało tego popartą pewno skomplikowanymi wzorami na średnie czasy napraw.

    ALE - Czy czyszczenie matrycy kwalifikuje się do stwierdzenia... naprawy ?
    W NP pewnie tak.
    Ostatnio edytowane przez wodstock ; 27-11-2009 o 21:10
    D9070s

  10. #10

    Domyślnie

    Niemniej jednak chcielibyśmy podkreślić, że wydłużenia czasu napraw często były całkowicie lub w znacznym stopniu niezależne od Nikon Polska. Spowodowane były na przykład brakiem odpowiedzi ze strony Klienta lub niedostępnością rzadkich części zamiennych.

    hahaha... świetni oni są Długie terminy napraw bo klienci nie chcą się z nimi "na czas" kontaktować.. biedni....

    Reszta to zwykłe, nic nie wnoszące "paplanie"...

    Albo to:

    Pragniemy podkreślić, iż jesteśmy świadomi, że jakość i funkcjonalność aparatów marki Nikon oraz obiektywów Nikkor, a także dostępność wysokiej jakości serwisu jest ogólnie bardzo ceniona.

    Może mi ktoś wyjaśnić "co autor miał na myśli" ? Że niby cenimy wysoką jakość serwisu? Którego?
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 27-11-2009 o 21:26

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •