Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 99
  1. #11

    Domyślnie Bla, bla, bla

    "Mowa trawa" - Klasyczne zlewanie tematu.

    Jakby Nikon Polska rzeczywiście przejął się jakością swego sewisu, to krótko i zwięźle przdstawiłłby w skondensowanej formie:
    a) identyfikacje głównych problemów serwisu na podstawie opini użytkowników
    b) środki zaradcze
    c) czas ich wprowadzenia

    Konkrety, konkrety Panowie Szefowie.
    Bo jak na razie to udajecie że coś robicie, w nadziei że ktoś w to uwierzy.
    Nikon D300 ; Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX ; Sigma 10-20mm f/4-5.6 EX DC HSM; AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G; Metz 58 AF-1 MECABLITZ; Coolpix P6000
    http://www.flickr.com/photos/jarek_wt

  2. #12

    Domyślnie

    Już wiem co autor miał na myśli.
    Ludziska kochani moi! Przecież to jasne jak słońce, że oni opisali tu serwis nikona z zachodniej granicy :
    "Pragniemy podkreślić, iż jesteśmy świadomi, że jakość i funkcjonalność aparatów marki Nikon oraz obiektywów Nikkor, a także dostępność wysokiej jakości serwisu jest ogólnie bardzo ceniona."
    mój chory blog

  3. #13

    Domyślnie

    Nie wiem jak Wy ale ja się spodziewałem takiej odpowiedzi.
    Żaden odział światowej korporacji nie napisze nic innego poza tzw. "bezpieczną" odpowiedzią.
    Jakby chociaż troszkę przyznali się do jakiegoś błędu to by ich tam szefostwo postawiło szybko do pionu.

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo
    ...Może mi ktoś wyjaśnić "co autor miał na myśli" ? Że niby cenimy wysoką jakość serwisu? Którego?
    No oczywiście że Fixation
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  4. #14

    Domyślnie

    9 dni naprawa...zapomnieli tylko dodać 40 dni oczekiwania na naprawę...
    Piękne pismo z którego w sumie nic nie wynika i pewnie nic się nie zmieni....do czasu aż jakiś program TV nie zainteresuje się tym serwisem...wtedy zrobi się cieplutko...
    Ostatnio edytowane przez Fortaigne ; 27-11-2009 o 21:51 Powód: j
    _________________________________________________
    Dwie puszki + parę szkieł...i lornetka.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta

    Albo to:

    Pragniemy podkreślić, iż jesteśmy świadomi, że jakość i funkcjonalność aparatów marki Nikon oraz obiektywów Nikkor, a także dostępność wysokiej jakości serwisu jest ogólnie bardzo ceniona.

    Może mi ktoś wyjaśnić "co autor miał na myśli" ? Że niby cenimy wysoką jakość serwisu? Którego?
    Znaczy się, że ogólnie ludziska lubią solidne serwisy jako takie.

  6. #16

    Domyślnie

    A zatem istnienie http://www.polishnikonservice.com/ ma sens !

  7. #17

    Domyślnie

    ... pozostaje dalej słac do Uk lub innych krajów Europy , a serwis w Polsce omijac z daleka ...
    Fx

  8. #18
    Oszczędny w słowach Awatar wodstock
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Świętochłowice
    Posty
    135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta

    Pragniemy podkreślić, iż jesteśmy świadomi, że jakość i funkcjonalność aparatów marki Nikon oraz obiektywów Nikkor, a także dostępność wysokiej jakości serwisu jest ogólnie bardzo ceniona.

    Może mi ktoś wyjaśnić "co autor miał na myśli" ? Że niby cenimy wysoką jakość serwisu? Którego?

    Prz3mo - ważne jest tu słowo OGÓLNIE bardzo ceniona, czyli jadą na reputacji marki NIKON ale takiej globalnej.
    D9070s

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lesiu83 Zobacz posta
    ... pozostaje dalej słac do Uk lub innych krajów Europy , a serwis w Polsce omijac z daleka ...
    a tak odbiegając od tematu to jak to wygląda ? to znaczy chodzi mi o to :
    kupuje sprzęt w Polsce, na gwarancji i czy mam prawo wysłać do innego serwisu na gwarancji ? czy to juz tylko odpłatna naprawa ?
    _________________________________________________
    Dwie puszki + parę szkieł...i lornetka.

  10. #20

    Domyślnie

    Wszyscy chyba po cichu liczyliśmy, że "ta cała akcja coś da". W moim odczuciu, owszem zostało to wszystko nagłośnione, mówi się o tym na forach, pisze na kilku portalach... i tyle.
    Nikon Polska jakby problemu nie widzi, a więc w ich mniemaniu jest wszystko OK.

    Co teraz pozostaje ? Holandia? Która jest nad "polskim nikonem"...

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •