Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Wspolpraca sklepow z serwisem Nikonona

    Jak widac, problem z serwisem NIkona maja nie tylko prywatni uzytkownicy, ale i sklepy:

    http://polishnikonservice.com/pl/ogo...em-nikona.html

  2. #2

    Domyślnie

    Jesli wypowiada sie na ten temat "jakis" sklep, to badz laskaw napisac jaki to sklep, bo takie wpisy moze zrobic kazdy. To wlasnie jest przyczyna pozniejszych konfliktow. Zero anonimowosci!

  3. #3

    Domyślnie

    Poproszono o niepodawanie nazwy sklepu. Inaczej mowiac "nazwa sklepu do wiadomosci redakcji". A jesli chodzi o konflikt, to nikt go sobie nie wymyslil.

  4. #4

    Domyślnie

    jak napiszą jaki to sklep to pewnie jakoś dojdzie do Nikona i baju baj, gorsza obsługa handlowa itp i tak koło wokół serwisu Nikona się zamyka
    brak zaufania do serwisu przekłada się na anonimowość klientów, Nikon serwis w sumie też jest anonimowy bo jeśli nie ma tam przydzielonej osoby do danej sprawy od a do z to wówczas nikt nie jest odpowiedzialny za tą sprawę i pewnie jest typowa spychologia

    ja również czekam w strachu czy aby coś mi nie nawali
    odpukać jeszcze nic nie było ale jak sobie pomyśle żeby tam się w taki sposób użerać to jest mi po prostu przykro

    .
    .

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Widzialem to juz dzisiaj po poludniu. A zobacz na PNS. Nikon wstepnie "odpisal" (w cudzyslowiu, bo to tylko krotka informacja)
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 21-11-2009 o 01:42 Powód: pis. ("cudzysłowie")

  7. #7

    Domyślnie

    Ja a może My, jako sklep nie mamy problemów z serwisem NAJKONA Nazwy nie podam bo nie wiem czy mogę. Czasami co prawda zdarzają się kruczki ale to w każdym tak bywa, innymi słowy serwis jak serwis.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    parafazując: czego Jaś się nauczył to tyle Jan teraz umie.A Jaś edukował się w jakimś technikum mechanizacji rolnictwa w Zasrajdowie Wielkim, marząc o posadzie kierownika warsztatów w przodującym PGR-rze w kraju , a tu kicha .PGR-y polikwidowali i klapa.Kto umiał czytać albo pisać poszedł do policji, reszta błąka się teraz po różnych firmach jak np. nikon servis by zarobić na buteleczkę chleba .
    I pierwszy wpis pod nim Jak widac kazda powazna sprawe mozna sprowadzic do absurdu.

    Co do anonimowosci. Jakos moje nazwisko padlo niemal wszedzie i nikt mnie nie zapytal o to czy moze go uzyc. Dla mnie wpisy anonimowych dystrybutorow maja sie niejak. Nie wiem czy wpisal to sklep czy ciocia Hania. Mam nadzie ze rozumiesz do czego zmierzam. Wpisy w stylu wpisal "anonim" maja dla mnie nikle znaczenie.

  10. #10

    Domyślnie

    Sklep nie jest anonimowy. Podal swoja nazwe. Nie jest ona zamieszczona w historii ze wzgledu na mozliwe pozniejsze problemy z serwisem.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •