Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Sklep nie jest anonimowy. Podal swoja nazwe. Nie jest ona zamieszczona w historii ze wzgledu na mozliwe pozniejsze problemy z serwisem.
    Moim zdaniem warto to gdzieś w tekście zaznaczyć. Chodzi o coś w stylu:
    "W obawie przed negatywnym wpływem opisanej historii na relacje z serwisem Nikona, nazwa sklepu nie została podana, choć jest znana PolishNikonService.com".
    Ostatnio edytowane przez Drogis ; 23-11-2009 o 20:21

  2. #12

    Domyślnie

    Sklep nie jest anonimowy. Podal swoja nazwe. Nie jest ona zamieszczona w historii ze wzgledu na mozliwe pozniejsze problemy z serwisem.
    Nie rozumiem. Wiarygodnosc opinii ma tu kluczowe znaczenie. Gdyby ktos mi napisal ze uzytkownik xxx jest oszustem i poprosil mnie o wpis na forum to nie zrobilbym tego bez podania zrodla, czyli oszukanego. Inaczej taki wpis jest oszczerstwem. To ze TY znasz nazwe tego sklepu kompletnie niczego nie zmienia. Badzmy uczciwi do konca, a nie tylko w polowie.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Nie rozumiem. Wiarygodnosc opinii ma tu kluczowe znaczenie. Gdyby ktos mi napisal ze uzytkownik xxx jest oszustem i poprosil mnie o wpis na forum to nie zrobilbym tego bez podania zrodla, czyli oszukanego. Inaczej taki wpis jest oszczerstwem. To ze TY znasz nazwe tego sklepu kompletnie niczego nie zmienia. Badzmy uczciwi do konca, a nie tylko w polowie.
    Wydaje mi sie, ze troche przesadzasz. Ile to razy w roznego rodzaju artykulach prasowych nazwisko jakiejs osoby czy tez instytucji jest zastrzezone do wiadomosci redakcji (albo zostalo przy opisywaniu jakiejs historii celowo zmienione) z obawy przed roznymi negatywnymi konsekwencjami, ktore w przypadku ujawnienia sie moglyby dana osobe/instytucje spotkac. To normalna procedura.

    Tak to juz w tym naszym swiecie bywa, ze gdyby nie mozliwosc tego typu postepowania przez redakcje itp. wiele spraw nie ujrzalaby swiatla dziennego.

  4. #14

    Domyślnie

    Nie przesadzajmy, przeciez to nie jest sprawa karna. Czego sie boja, ze NP nie dostarczy im sprzetu? Wczesniej nie widzieli problemu sprzedajac te produkty? Badzmy powazni. Jakos mnie nikt o zdanie nie zapytal czy moze uzyc mojego nazwiska czy cytatu. To inna sprawa ale napewno jej nie odpuszcze.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Jesli wypowiada sie na ten temat "jakis" sklep, to badz laskaw napisac jaki to sklep, bo takie wpisy moze zrobic kazdy. To wlasnie jest przyczyna pozniejszych konfliktow. Zero anonimowosci!
    Sądzę, że to raczej jakiś pracownik sklepu wypowiedział się bez konsultacji z pracodawcą. Dlatego taka konspiracja.

  6. #16

    Domyślnie

    Znajomy prowadzi sklep z elektroniką od ładnych paru lat. Nazwy nie przytoczę, bo nie mam uprawnień do tego. Pamiętam tylko o naszej rozmowie odnośnie polishnikonservice.com, w której stwierdził, że o ile szkła i puszki nikona ma w swojej ofercie, to kompaktów nikona nie oferuje już od jakiegoś czasu. Duża awaryjność i problemy z serwisem przysparzają mu więcej strat niż zysku. Jeżeli klient mimo wszystko pyta o kompakt nikona poleca ww powodów coś ze stajni canona.
    nic...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Znajomy prowadzi sklep z elektroniką od ładnych paru lat. Nazwy nie przytoczę, bo nie mam uprawnień do tego. Pamiętam tylko o naszej rozmowie odnośnie polishnikonservice.com, w której stwierdził, że o ile szkła i puszki nikona ma w swojej ofercie, to kompaktów nikona nie oferuje już od jakiegoś czasu. Duża awaryjność i problemy z serwisem przysparzają mu więcej strat niż zysku. Jeżeli klient mimo wszystko pyta o kompakt nikona poleca ww powodów coś ze stajni canona.
    Z kompaktami jest o tyle łatwo, że Canon robi je dużo lepsze niż Nikon.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    I pierwszy wpis pod nim Jak widac kazda powazna sprawe mozna sprowadzic do absurdu.

    Co do anonimowosci. Jakos moje nazwisko padlo niemal wszedzie i nikt mnie nie zapytal o to czy moze go uzyc. Dla mnie wpisy anonimowych dystrybutorow maja sie niejak. Nie wiem czy wpisal to sklep czy ciocia Hania. Mam nadzie ze rozumiesz do czego zmierzam. Wpisy w stylu wpisal "anonim" maja dla mnie nikle znaczenie.
    Pozwolę sobie zauważyć, że odpowiedź od Nikon Polska jest też niepodpisana szczegółowo! Nie wiadomo kto to napisał (osoba/stanowisko) bierze odpowiedzialność za te słowa. Pełen profesjonalizm...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •