Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 84
  1. #11

    Domyślnie

    Poproszę mnie dopisać
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  2. #12

    Domyślnie

    Mnie też prosze dopisać do listy rozumiem, że temat jest dośc ogólny i jego interpretacja leży w gestii "fotografa"?
    D90, 18-105 VR + dodatki

    http://stachers.flog.pl/pf/

  3. #13

    Domyślnie

    Ja, ja, ja też chcę!

  4. #14

    Domyślnie

    A z tym makro, to o jakiej ogniskowej jest mowa? Bo w zasadzie to teraz dopiero załapałem, że ciężko mi będzie strzelić cos ciekawego, bo w zasadzie nie mam sprzętu do makro. Chyba że wykręce obiektyw od Zenita i z tym cos pokombinujue
    D90, 18-105 VR + dodatki

    http://stachers.flog.pl/pf/

  5. #15

    Domyślnie

    to jaki jest termin bo nie moge doczytać i czy np. może być tryptyk, tzn na jednej formatce umieszczne 3 zdjęcia?

  6. #16

    Domyślnie

    Właśnie jak z terminem jeżeli w miarę czasu dacie to się zapisuje
    || D750 + MB-D16 || D300s + MB-D10 || D80 + MB-D80 || F601 || N50mm f1.8 || S85 f1.4 || T12-24 f4 || N17-55 f2.8 || N24-120 f4 || S70-200mm f2.8 || SB910 || SD9 || S PZ42x ||

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    163

    Domyślnie

    finał finałów termin jest otwarty zgodnie z sugestiami kolegów z pierwszej strony - czekamy z Elixem na propozycje do kiedy wam pasuje (niekoniecznie wielkanoc 2012 :P)
    niech ktoś zarzuci jakiś termin i się inni podpiszą, mi to rybka

    ->jacoslavgth
    myślę że tryptyk dlaczego nie, chodzi o makro tego co mamy w domu, dlaczego ograniczać formę?
    generalnie im więcej formy tym lepiej, nie lubię szuflad i sztywnych ram

  8. #18

    Domyślnie

    Też jestem za tryptykiem. A termin... może do końca stycznia? Albo połowy?

  9. #19

  10. #20

    Talking

    I ja, ja też !!

    A może by tak określić dokładnie termin i jakieś szczegóły tak po prostu sprecyzować, bo się jakoś rozmyło i będziemy dyskutować możne dłużej , krócej , tryptyk, dyptyk itd. zamiast wziąć się do roboty i focić !!!
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g...o wartych zdjęć.

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •