Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1

    Smile Justyna - wstęp

    Wstęp do pierwszej części sesji mojej ulubionej modelki, Justyny Rajskiej.

    Zakładam fanklub Justyny, chętnym roześlę legitymacje

  2. #2

    Domyślnie

    pierwsze moje wrazenie - wow cudo
    zapodaj jaki to obiektyw albo cos wiecej

  3. #3

    Domyślnie

    pierwsze moje wrazenie - wow, ale plastikowa twarz!
    Ogolnie jednak sie podoba...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Świetna gra ciepłych kolorków, świetny kadr ! Może za stigiem - trochę za plastykowa twarz - z tym ja też mam problemy. Bardziej jednak mi tu nie pasuje obrączka i ten strzępek sukienki na ramieniu. Całokształt jednak bardzo pozytywny
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  5. #5

    Domyślnie

    Zgadzam sie z tobą Al Bundy ta sukienka na ramieniu i obraczka nie pasuje,ale ogólniebardzo dobrze, ciepłe kolory.
    i dobra modelka
    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo przyjemne w odbiorze.
    Ja bym lekko rozjaśnił tło, co by bardziej współgrało z frontem, albo lekko ozłocił.
    Camera Obscura, DX, FX, XXX

  7. #7

    Domyślnie

    u mnie podobnie.. imho jeden most za daleko.. bardzo plasko na twarzy, przy tym swietle lub postprodukcji nosek wyciągnął się strasznie do przodu.. wolałbym wiecej faktury skory..
    www.okamgnienie.pl/blog - czesto aktualizowany..

    "Silnemu mocy przysparza samotność" (F.Schiller)

  8. #8

    Domyślnie

    Chętnie zainaugurowałbym ogólnopolską kampanię na rzecz nie czepiana się "zbyt gładkich skór i podobnych bzdur".

    W zdjęciu jest jednak coś, co przeszkadza mi znacznie bardziej - za dużo chabazi, za mało ślicznej Justyny! Wydaje mi się, że cwiety w tle wyrysowały się zbyt intensywnie, a tych z pierwszego planu jest trochę za dużo. Troszkę też nie siedzi mi ton skóry z ogólną kolorystyką zdjęcia. To tyle marudzenia i czepialstwa, bo ogólne wrażenie tak czy siak bardzo przyjemne. Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy serii!!!

  9. #9
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    przeszkadza mi wszystko po trochu co napisali poprzednicy plus cień nosa.
    Nie poznaje, że to ten sam Andy co w studiu.
    Czyżby fascynacja modelką przesłaniała efekt?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #10

    Domyślnie

    Czornyj - to pojechałeś Co powiesz więc na czepianie się kolorystyki skóry czy kwiatów w tle?

    Mnie osobiście takie rady pomagają i nie uważam tego za czepialstwo. Poprostu znam prace Andrzeja i oceniam kolejne już w innej kategorii. Gdyby to samo zdjęcie wystawił początkujący fotograf - dostałby odemnie 10/10 ...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •