Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    AL - w takim zbliżeniu na skórze widac każdy por i włosek. Skóra pod oczami zawsze wygląda inaczej. Tu tego nie ma. jak w plastikowym manekinie.
    Oczy mróżę. I co z tego? - jak mi wtedy by ktoś zrobił portret, to by mi sie nie podobał
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    [...]z drugiej strony aż taka gładkośc jest nienaturalna. Wyglada jak spuchnięta.
    Zgadzam sie z Jackiem...
    Andy -- nie rozumiem tej obrobki. Przeciez to mloda dziewczyna -- po co taka przesada w retuszu...?
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #23

    Domyślnie

    andy..... no kurcze konkretne zdjecie cholernie konkretne.. pozdro
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  4. #24

    Wink

    Już nic nie gadam, tylko wrzucam następne zdjęcie.

    Tylko małe słówko - jeśli ktoś twierdzi, że za dużo retuszu na zbliżeniu (piszę o poprzednim zdjęciu), niech zrobi zdjęcie z tej odległości chodźby 17-latce. Niestety, portret jest tą dziedziną, w której retusz jest niezbędny. Zachęcam do samodzielnych doświadczeń

  5. #25

    Domyślnie

    Swęta Prawda!

    Panowie .. naprawde... przeginacie juz.... macie jakaś fobie na gładką cerę!
    są fotki naturalistyczne... gdzie uwydatnia sie każdą zmarszczkę i gloryfikuje brzydote.... ale są też fotki kojące oko urodą modelki.
    Gdy patrze na fotke ladnej dziewczyny nie che widziec jej zmarszczek .. tylko jej urode dodatkowo podrasowaną .. co bym się mógł troche poślinić!

    GDyby ktoś rasował wygładzaniem twarz 70-cio letniej staruszki.. zgadzam sie ... BESZTAĆ ILE WLEZIE!!!

    Ale.. gdy ktoś robi taką sliczną buźkę... no to aż się samo prosi by zrobić z niej cudnego aniołka bez wad!
    www.trphoto.pl
    D70(NIE CHCE GRIPA) / D200(MAM GRIPA) Nikkor 10.5mm/50mm/28-70mm/80-200mm SB 26/800 ..I na smaczek ... 622 Sunpaczek

  6. #26

    Domyślnie

    Ostatnie też jest b.fajne choć nie wiem czego ale "czegoś" mi brak w kadrze. Obróbka mi się podoba, ciekawe miejsce, fajna dziewczyna i dobre oko - wszystko się zgrało...

    Wracając do tematu który się zrodził - wydaje mi się poprostu że każdy ma inne zdanie na temat ukazywania piękna. Jedni wolą portret naturalistyczny, inni wypolerowane manekiny. Jak sądzę Andy jest gdzieś pośrodku. Ile osób tyle opinni... Mnie się podoba.
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Chętnie zainaugurowałbym ogólnopolską kampanię na rzecz nie czepiana się "zbyt gładkich skór i podobnych bzdur".

    W zdjęciu jest jednak coś, co przeszkadza mi znacznie bardziej - za dużo chabazi, za mało ślicznej Justyny! Wydaje mi się, że cwiety w tle wyrysowały się zbyt intensywnie, a tych z pierwszego planu jest trochę za dużo. Troszkę też nie siedzi mi ton skóry z ogólną kolorystyką zdjęcia. To tyle marudzenia i czepialstwa, bo ogólne wrażenie tak czy siak bardzo przyjemne. Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy serii!!!
    Tak, właśnie. zbyt duża GO, chwasty odwracają uwagę od Damy.
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

  8. #28

    Domyślnie

    oo takie lubie
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  9. #29

    Domyślnie

    1 bardzo sympatyczna. Pyszne kolorki.
    2 lux. Oryginalna.
    3 mi sie nie podoba.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez StruceL Zobacz posta
    1 bardzo sympatyczna. Pyszne kolorki.
    2 lux. Oryginalna.
    3 mi sie nie podoba.
    Rozumiem, że to przez sympatię do krajanki Justyna, jak wiadomo, mieszka w Krakowie.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •