Close

Strona 2 z 65 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 642
  1. #11
    ikanal
    Gość

    Domyślnie

    Ja sobie sprawiłem taki fotel biurowy, pracuję na nim około 7 godzin dziennie i muszę przyznać że jest bardzo wygodny, jedyne czego mi brakuje to zablokowania pozycji przy bujaniu się ale za tą kasę co za niego dałem nie można wymagać za dużo

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    237

    Domyślnie

    regulowany podgłówek jest też istotny

  3. #13
    D7000 _____ S10-20 ____ T17-50 ____ N50 ____ T90

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slanting_eye Zobacz posta
    I jak Ci się sprawuje? Bo wygląda całkiem ok, czegoś takiego szukałem, proste w budowie, żadnych zbędnych pierdółek.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raptor88 Zobacz posta
    I jak Ci się sprawuje? Bo wygląda całkiem ok, czegoś takiego szukałem, proste w budowie, żadnych zbędnych pierdółek.
    Troszkę wydaje mi się drogi, znacie jakieś dobre ale za około 200 zł?

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raptor88 Zobacz posta
    I jak Ci się sprawuje? Bo wygląda całkiem ok, czegoś takiego szukałem, proste w budowie, żadnych zbędnych pierdółek.
    mam juz ponad 3 lata(moze 4) i nie mam uwag.
    caly czas jest solidne jak na poczatku,jedyne co z nim robie to ze 2,3 razy w roku pryskam WD40 na kolka.
    D7000 _____ S10-20 ____ T17-50 ____ N50 ____ T90

  7. #17

    Domyślnie

    Z racji tego, że przesiaduje czasami po 15h przed komputerem wkońcu zrozumiałem, że trzeba zadbać o kręgosłup. Dziś odebrałem ten fotel(model FUTURA 3). Polecam bardzo ! Możliwości krzesła na fimiku http://www.youtube.com/watch?v=ioJZf1RKc_M
    źródło centrumkrzesel.pl

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    Z racji tego, że przesiaduje czasami po 15h przed komputerem wkońcu zrozumiałem, że trzeba zadbać o kręgosłup. Dziś odebrałem ten fotel(model FUTURA 3). Polecam bardzo ! Możliwości krzesła na fimiku http://www.youtube.com/watch?v=ioJZf1RKc_M
    źródło centrumkrzesel.pl
    AAAAA ... fenomenalne krzesło ... chyba tego właśnie szukam. Powiedz ... czy można zdemontować oparcia boczne? (by nie uderzały o wysuwaną deskę z klawiaturą od biurka).

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kyle Zobacz posta
    AAAAA ... fenomenalne krzesło ... chyba tego właśnie szukam. Powiedz ... czy można zdemontować oparcia boczne? (by nie uderzały o wysuwaną deskę z klawiaturą od biurka).
    W elemencie który reguluje odsunięcie oparcia bocznego sa 2 śrubki oraz w samych "podłokietnikach" są 2 śruby wiec myśle ze element jest rozbieralny.
    PS ogólnie nie polecam tego robić ! W poprzednim krześle odrazu zdemontowałem "podłokietniki" w takim samym celu o którym napisałeś i teraz wiem jaki to był błąd nie opierania przedramion na tym elemencie tylko obciążanie nadgarstków !!! Klawiature i mysz zabrałem z wysuwanej półki i teraz jest bezpośrednio na biurku (pisząc łokcie spokojnie spoczywają na podłokietnikach)

  10. #20

    Domyślnie

    Ciekawe jak z trwałością tego krzesła. Znasz jakieś opinie o produktach tej firmy ?

Strona 2 z 65 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •