Close

Strona 2 z 101 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1007
  1. #11

    Domyślnie

    Ja też pozytywnie:
    13.01 wysłałem DHLem moją SB900 z pękniętym palnikiem. Lampa na gwarancji, ale liczyłem się z możliwością nieuznania usterki jako podlegającej gwarancji. 14.01 po południu lampa dotarła do serwisu, 15.01 rano odesłali naprawioną. Liczyłem się z kosztami a jedyne co opłaciłem to przesyłka do serwisu w jedną stronę. Lampa leżała w serwisie 20 godzin, w tym 1 noc. Kontakt bezproblemowy, serwis odpisuje na maile, odbierają telefony, wszystko gra.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  2. #12

    Domyślnie

    Pozytyw!!
    Po ogromnych problemach z gniazdem kart pamięci - Błąd CHA gniazdo zostało wymienione. Aparat został zwrócony w ciągu 8 dni od daty wysłania( w 2 strony DHL) Wysyłka powrotna na koszt serwisu- naprawa gwarancyjna.
    Jestem bardzo zadowolony, choć byłem przerażony wysyłką d700 do Warszawy. Zdziwiłem się jednak, że po 24h od dostarczenia aparatu do serwisu nie dostałem żadnej wiadomości o danych potrzebnych do monitorowania prac gwarancyjnych na stronie Nikon Polska. 5 min po telefonie do serwisu miałem na mailu wszystkie dane. Działanie usługi monitorowania stanu działania jest jednak średnie. Przez 5 dni wyświetlało się > Oczekiwanie na naprawę, a następnie > Naprawa ukończona.
    W każdym razie wszystko udało się wykonać sprawnie Pozdrawiam

    PS. Poniżej link do strony na której opisywałem mój problem:
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=121165

  3. #13
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Brawo serwis! Dotyczy naprawy przysłony w 18-200 VR.

    25.01 Wysyłka kurierem do serwisu na Postępu.
    27.01 Otrzymuję kosztorys naprawy. Akceptuję kosztorys (150 zł z wysyłką).
    29.01 Kurier dostarcza mi naprawiony obiektyw.

    Do tego muszę dodać bezproblemowy kontakt telefoniczny i kompetencję rozmówcy po drugiej stronie słuchawki.

    Czyli można!
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #14

    Domyślnie

    Witam

    To i ja podziele sie wrazeniami ze stycznoscia z serwisem na Postepu :

    Do zrobienia drobiazg - mapowanie i czyszczenie matrycy.
    Najpierw wyslalem kilka maili do warszawskich serwisow z pytaniem o czas realizacji uslugi oraz ceny.
    Na 5 serwisow odpowiedzialy 2 - Z Postepu nastepnego dnia rano (bo pytanie zadawalem jakos po 16-stej) a z drugiego serwisu nastepnego dnia po poludniu.
    Wybralem serwis na Postepu bo czyszczenie matrycy bylo za 80 zl a mapowanie za darmo, aparat zostawilem osobiscie, nastepnego dnia byl do odebrania.
    Ten drugi serwis nie mial moziwosci zrobienia mapowania, a czyszczenie kosztowaloby 120 zl.
    Ogolnie wrazenie bardzo dobre, a spodziewalem sie problemow

    pozdrawiam
    Michał

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wuqa Zobacz posta
    Ja też POZYTYWNIE o serwisie.
    Obiektyw 24-70. Blisko rok śmigał idealnie. Dosłownie na 2 tyg przed upływem gwarancji, pierścien zooma zaczął pracować z dziwnymi nieregularnymi oparami. Raz normalnie a innym razem popiskiwał, jakby coś ocierało w środku. Jako, że gwarancji zostało raptem 2 tyg wysłałem na Postępu. 8 dni roboczych i obiektyw u mnie. Naprawiony, śmiga gładko, płynnie, chyba lepiej niż nowy
    Mam wrażenie, że w serwisie coś drgnęło na PLUS. Tym razem nawet dodzwoniłem się w miarę szybko.
    Miałem podobny problem z 24-70 (podobno jest tam niefortunnie umieszczony jakiś element, który często powoduje zacinanie pierścienia ogniskowej). Obiektyw powędrował na Postępu w ramach gwarancji. Naprawa bezpłatna, czas naprawy - 2 dni robocze, 3ciego dnia odebrałem prawidłowo naprawione szkło.

  6. #16

    Smile PoZyTyWnY SZOK!

    Witam.
    W dniu wczorajszym wysłałem zapytanie do serwisu w sprawie wyceny wymiany migawki (oczywiście koszt orientacyjny). Dzisiaj dostałem maila z serwisu z prośba o podanie nr kontaktowego do mnie. Dosłownie 5 sek. po wysłaniu maila otrzymałem tel, w którym Pan serwisant poinformował mnie o możliwym koszcie wymiany migawki i jeszcze paru innych rzeczach... Nie wiem co się tam stało, ale jak dla mnie chłopaki mają taaaaakiego "+". Szczerze mówiąc bylem jeszcze bardziej zaskoczony niż wtedy, gdy mój kierownik zadzwonił do mnie z życzeniami urodzinowymi
    FX|N24-70|S50 1.4|Sami14|SB-900|SB-800
    flickr

  7. #17

    Domyślnie

    ha ja napisalem juz BARDZO POZYTYWNA HISTORIE o serwisie ktora zapewne jutro bedzie na polishnikonservice.pl jestem mega zadowolony, kontakt, obsługa, na najwyzszym poziomie
    pozdrawiam

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yhtis Zobacz posta
    ha ja napisalem juz BARDZO POZYTYWNA HISTORIE o serwisie ktora zapewne jutro bedzie na polishnikonservice.pl jestem mega zadowolony, kontakt, obsługa, na najwyzszym poziomie
    pozdrawiam
    Po pierwsze: nie ma takiej strony jak polishnikonservice.pl
    Po drugie: historia juz jest na polishnikonservice.com

  9. #19

    Domyślnie

    dzieki za poprawienie

  10. #20

    Domyślnie kontakt telefoniczny

    mój pierwzy kontakt z serwisem, a raczej infolinią. Po wybraniu numeru słyszę w słuchawce: "infolinia , wybierz dwa".
    Wciskam dwójkę, a w słuchawce słyszę: "dokonano niewłaściwego wyboru". Nawet nie wiem jak to skomentować....
    bobsky D7000

Strona 2 z 101 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •