Close

Strona 85 z 101 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 1007
  1. #841

    Domyślnie

    Moja recenzja warszawskiego serwisu Nikon Polska: POZYTYWNA, z małą uwagą.
    Aparat: D610, zakupiony Ab Foto 21.04.2014 (2 lata gwarancji).
    Przyczyna wysyłki: mimo częstego odkurzania, brudy na matrycy ewidentnie widoczne na zdjęciach, oraz nieznacznie miękka guma pod prawym kciukiem,
    13.01.2017 (piątek) - wysyłka sprzętu kurierem; 16.01.2017 (poniedziałek) - info na maila z serwisu, że sprzęt doszedł, w załączniku opis stanu technicznego, prócz zanieczyszczenia matrycy napisali, że guma pod kciukiem się odkleja i że są ślady zużycia gumy na spodzie puszki w miejscu wpinania gripa; dodam, że te ślady mi nie przeszkadzały, były od wkręcania adapteru do statywu; 17.01.2017 (wtorek) - serwis przysłał kosztorys do akceptacji, który tego samego dnia zaakceptowałem: 150 zł za czyszczenie matrycy, wymiana gum na gwarancji (!); 20.01.207 r. (piątek) - informacja na stronie serwisu, że zlecenie zakończono; 24.01.2017 (wtorek) - info z serwisu z podaniem numeru przesyłki zwrotnej, płatność: wspomniane 150 zł u kuriera, 25.01.2017 (środa) - odbieram aparat, pakował serwis, nie mam zastrzeżeń do sposobu zapakowania; sprawdzam sprzęt: usługę wykonano bardzo dobrze, matryca czysta, gumy wymienione,
    Mała uwaga: jak wysyłam rowerowy amortyzator do serwisu FOX-a, to wchodzę na stronę w necie i rezerwuje termin przyjęcia; na stronie widoczne są wolne terminy, tak aby sprzęt nie czekał na naprawę, czyli nie wysyłam sprzętu w ciemno, nie wiedząc ile będzie leżał przed naprawą, dwa dni przed terminem zarezerwowanym w serwisie przychodzi kurier przysłany przez serwis i odbiera sprzęt, w dniu przyjęcia do serwisu dostaje majla z kosztorysem, często też telefon i omawiamy dodatkowo stan sprzętu, mają wszystkie części, więc otrzymuję też info o terminie zwrotu sprzętu, czyli kiedy będzie u mnie w domu. Dla mnie to serwis idealny. Pozdrawiam wszystkich.

  2. #842

    Domyślnie

    Nikon d750 wysłany na przegląd po 190tys klatek. W ramach akcji serwisowej, po gwarancji, wymienili mi elementy związane z powstawaniem flary ok 300zł dopłaciłem za migawkę. Wyregulowali AF, niestety tak, że się rozregulował Ale po odesłaniu puszki w ramach reklamacji AF ustawili pod moj 24-70 i teraz jest żyleta. Kontakt z serwisantami bardzo dobry. Jednorazowy pobyt w serwisie 1 tydzień. Ale aparat był 2 razy, więc 2 tygodnie.
    Ogólne wrażenia POZYTYWNE
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  3. #843

    Domyślnie

    Witam,

    Może mi ktoś podesłać adres @ do Marcina Szabłowskiego odpowiedzialnego za kontakt klientów z NPS ? podawał mi przez telefon ale nie zdążyłem zapisać a już dodzwonić się jest ciężko. Na prywatną wiadomość.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    www.photolink.pl : Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #844

    Domyślnie

    Witam,

    Bardzo proszę o podpowiedź, jak skutecznie skontaktować się z serwisem. Z tego, co czytam, nie ma problemów. Ja natomiast nie mogę się do nich dodzwonić, a na wysłane dwa maile otrzymałem tylko odpowiedź, że "Pracownik działu obsługi klienta odpowie na nie jak najszybciej (odpowiedzi udzielamy zazwyczaj w ciągu 24–48 godzin, z wyjątkiem weekendów i świąt)". Pierwszego maila wysłałem 10.04.2017, drugiego 19.04.2017 i do tej pory nikt się nie odezwał.
    Jeszcze krótko o przyczynie: mój D5100 spadł mi razem z torbą z krzesła. Wyglądało to na niegroźny upadek, ale jak się potem okazało lustro się zablokowało. Napisałem do serwisu w Warszawie o wycenę naprawy i już dwa tygodnie czekam na odpowiedź. A może ktoś mi podpowie, czy gdzieś jeszcze można bezpiecznie i wiarygodnie przywrócić aparat do sprawności? Z góry dziękuję z odpowiedź.

  5. #845

  6. #846

    Domyślnie

    Na stronie Nikona wyczytałem:
    "Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 kwietnia 2017 r. (sobota) ulega zmianie miejsce świadczenia usługi serwisowej modeli Nikon 1 oraz aparatów i obiektywów DX marki Nikon (...).
    Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne realizowane są przez dedykowany punkt serwisowy w Czechach obsługiwany przez firmę VSP Data a.s. Jeśli chcesz wysłać wymieniony powyżej model Nikon 1, aparat lub obiektyw DX do naprawy wypełnij formularz zgłoszenia serwisowego znajdujący się tutaj. Zgłoszenie i wysyłka do serwisu w Czechach jest bezpłatna.
    Jeśli oddałeś model Nikon 1, aparat lub obiektyw serii DX przed 1 kwietnia 2017 roku do naprawy lub w celach diagnostycznych do serwisu Nikona przy ul. Łopuszańskiej 38b w Warszawie i chcesz sprawdzić status naprawy..."
    itp.
    Dopisek: "Produkty zarejestrowane w programie NPS są serwisowane na dotychczasowych zasadach w serwisie w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 38b.". I jeszcze dodatkowo parę szczegółów, co można zrobić na Łopuszańskiej, a co nie...

  7. #847

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję, skontaktuję się z @Studio5s. Co do serwisu w Czechach to też to czytałem, ale wywnioskowałem gdzieś tam, że D5100 jeszcze naprawiają w Polsce. Ale poczytam jeszcze raz. Dzięki!

  8. #848

    Domyślnie

    Umówiłem się z p. Rafałem na 9. w piątek 28.04. Zawiozłem i oddałem aparat. Po 2 godz. był już do odbioru! Poprosiłem jeszcze na koniec o oczyszczenie matrycy, ale zostało to już standardowo zrobione w cenie zlecenia ) Nikon nie przedstawił mi wyceny, ale z tego, co tu wyczytałem p. Rafał wziął ok. 1/3 tego, co być może wzięliby w Nikonie. Chciałem jeszcze porozmawiać ogólnie trochę o aparatach, obiektywach, ale - niestety - ludzie zaczęli się schodzić (ale z jakimi sprzętami!) i nie chciałem przeszkadzać. Przy okazji, żona p. Rafała, bardzo uczynna i sympatyczna kobieta, zaplanowała mi wycieczkę do Muzeum Powstania Warszawskiego w czasie oczekiwania, z czego chętnie skorzystałem. Z aparatem byłem już w plenerze - działa jak wcześniej. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i polecam wszystkim w potrzebie Studio5s.

  9. #849

    Domyślnie

    Cześć. Czy macie doświadczenie ile czasu zajmie czyszczenie matrycy i wysyłka/powrót z Czech? Mam stresa, że wyślę aparat, a oddadzą mi go nie wiadomo kiedy...

  10. #850

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzejn Zobacz posta
    Cześć. Czy macie doświadczenie ile czasu zajmie czyszczenie matrycy i wysyłka/powrót z Czech? Mam stresa, że wyślę aparat, a oddadzą mi go nie wiadomo kiedy...
    Chcesz wysyłać aparat tylko na czyszczenie matrycy? Kup zestaw Rotin do APS-C i wyczyść sam, będzie szybciej

Strona 85 z 101 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •