Close

Strona 89 z 101 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 1007
  1. #881

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    "TWOJA NAPRAWA JEST WŁAŚNIE REALIZOWANA"
    Szczęściarz : )
    już FX : )

  2. #882
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Popołudniu pojawiło się "Zlecenie zamknięte."

  3. #883
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Długo taki status "Zlecenie zamknięte. " trzymają zanim wyślą ?

  4. #884
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No to ja akurat nie mam co narzekać, jedynie obsługa tam wymaga szturchnięcia żeby pchnąć zlecenie.
    Wysłałem brudasa D600, wymienili bez pytania migawkę, gumki i co tam potrzeba, wszystko trwało tydzień.

  5. #885

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    wszystko trwało tydzień.
    No proszę , a u mnie 10 dzień i oczekuje na naprawę, dzwoniłem, to się dowiedziałem, że MOŻE w przyszłym tygodniu,
    do tej pory nie narzekałem, widać na każdego przychodzi taki czas ...
    już FX : )

  6. #886
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    #@^&%... po 200 zdjęciach mam trzy piękne plamy na matrycy, widac olej zatankowany pod korek.

    Czy po takiej akcji serwisowej i wymianie migawki w D600 oni biorą jakąś odpowiedzialność gwarancyjną na to co wykonali, a odnośnie tego chlapania teraz to czekać i słać do nich znowu ?

  7. #887
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2016
    Miasto
    Dolnośląskie
    Posty
    5

    Domyślnie

    D750 wysłany do serwisu gwarancyjnego z opisem: zacinająca się migawka - ERR na wyświetlaczu, problem z lustrem, popychaczem (wadliwa seria).
    Odebrany dziś po naprawie na Łopuszańskiej aparat jest w stanie tragicznym, nie działa nic. Nie da się zrobić normalnego zdjęcia. Spust migawki mogę naciskać minutę i nie reaguje, po jakimś czasie ni z gruszki i pietruszki coś tam niemrawo trzaśnie, ale już nie odskoczy, AF nie działa.
    Totalna załamka.... Aż tak źle z nim nie było przed wysyłką do serwisu jak jest teraz
    Zwrócili mi rozklekotanego trupa!!!!!
    CO ROBIĆ????

  8. #888

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dan_b Zobacz posta
    D750 wysłany do serwisu gwarancyjnego z opisem: zacinająca się migawka - ERR na wyświetlaczu, problem z lustrem, popychaczem (wadliwa seria).
    Odebrany dziś po naprawie na Łopuszańskiej aparat jest w stanie tragicznym, nie działa nic. Nie da się zrobić normalnego zdjęcia. Spust migawki mogę naciskać minutę i nie reaguje, po jakimś czasie ni z gruszki i pietruszki coś tam niemrawo trzaśnie, ale już nie odskoczy, AF nie działa.
    Totalna załamka.... Aż tak źle z nim nie było przed wysyłką do serwisu jak jest teraz
    Zwrócili mi rozklekotanego trupa!!!!!
    CO ROBIĆ????
    ZDECYDOWANIE REKLAMOWAĆ ! NATYCHMIAST !!!

    Po jakimś czasie na skrzynkę pocztową przyjdzie Ci link do ankiety, wypełnij ją z wielką empatią do skutków działania instytucji która tak serdecznie zajęła się twym sprzętem.

  9. #889

    Domyślnie

    Często miałeś, że aparat się wieszal i wyskakiwał ERR? Bo jeśli sporadycznie się to działo to może lepiej zostawić tak jak jest bo da się z tym żyć. Z drugiej strony wydanie kilku tysięcy i zwiecha podczas ślubu nie jest fajna. Ja tylko amatorsko robię zdjęcia i jeśli bym miał taką niespodziankę raz na kilka miesięcy to bym machna ręką i się z tym pogodził.
    D7100, N35 1.8G DX, N18-105, N70-300 AF-P DX, MF 055XPROB

  10. #890

    Domyślnie

    Witam. Ja nie zdecydowałem sie serwis Nikona i chyba dobrze zrobiłem. Mój konflikt po między D90, a N 35 1,8G został rozwiązany jakiś czas temu przez serwis Studio5s Rafał Smoliński w Warszawie. Serwis ten polecił mi TOP67, któremu tu dziękuję. W Studio5s dokonano kalibracji body do wzorca i regulacji AF oraz ogólnego sprawdzenia body. Teraz wszystko działa jak należy i AF w zasadzie nie pudłuje w dodatku jest ostro od f1,8.
    Polecam każdemu ten serwis. Pan Rafał ożywił na nowo AF gdyż poprzedni użytkownik coś musiał przy nim majstrować. AF był po prostu rozregulowany i oprogramowanie pokaszanione. Polecam ten serwis oraz kolegę TOP67 który służy pomocą.
    Pozrawiam.
    D 90 + dodatki 😁

Strona 89 z 101 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •