Close

Strona 88 z 101 PierwszyPierwszy ... 3878868788899098 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 1007
  1. #871

    Domyślnie

    Nie znam się na "pejsie" za bardzo, ale gdyby stworzyć profil - niezadowoleni z serwisu Nikon Polska. Zebrać ponad 100 znajomych. Opisać swoje historie. Zalinkować na profil Nikon i Nikon Polska.
    https://m.facebook.com/pg/nikon/abou...ernal&mt_nav=1

    https://m.facebook.com/NikonPolska

    Chyba szybciej, taniej, bardziej spektakularnie i na pewno efektowniej niż niemedialny niestety list. Publiczny widok działa cuda

    Jednak wiedzą, ale na razie za mała skala dla nich

    https://m.facebook.com/NikonPolska/p...50980514078038

    Podejrzewam, że gdyby powstał profil niezadowolonych z serwisu, dość liczny, oraz dołączyć wpisy jak powyższy... Rozmowa mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.

    Na razie niestety nie mam dla Was dobrych wieści. Wpis Nikon Polska ma treść odpowiedzi operatora komórkowego Play - "W lato jest dużo pracy i co nam zrobicie? - Mamy Was w..."
    W Play odpowiedź wygląda następująco "Proszę założyć zgłoszenie" które jest po prostu stratą czasu.

    Jedynie publiczne napiętnowanie i ostracyzm mogą zmobilizować takie firmy z fatalnym podejściem do klientów do zmiany postępowania.

    Z drugiej strony całkiem możliwe, że przeniesienie serwisu poza Polskę może być podyktowane nie tyle oszczędnościami, ile słabymi wynikami tego serwisu? Choć z drugiej strony, prędzej powinni odebrać im aparaty profesjonalne...
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  2. #872

    Domyślnie

    może serwis polski wprowadza standardy obsługi klienta wg wzorców z Indii? ilość zgłoszen się liczy, ładna gadka i kompletnie niezrozumienie problemu. robic to co się wie, nie wiedząc co się robi.
    mam doświadczenie w pracy w hinduskim korpo

  3. #873

    Domyślnie

    W hinduskim korpo? Miałem do czynienia, jako klient. Nigdy więcej.
    Składam szczere wyrazy...

  4. #874

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    prędzej powinni odebrać im aparaty profesjonalne...
    Jeśli chodzi o naprawę sprzętu pro ciężko im cokolwiek zarzucić...

  5. #875

    Domyślnie

    Może to strata czas a może nie, list napisałem w 15 minut, godzinka na tłumaczenie plus wycieczka na pocztę nic mnie nie kosztują, na razie to list papierowy, wyślę też ta sama treść mailowo, jak nie będzie odpowiedzi opublikuje w necie. Jak nie będzie chętnych żeby wziąć udział, napiszę indywidualnie tylko że swoim przypadkiem. Już był list otwarty do nikona ale poza Polskę nie wyszedł, może to jest problem.

  6. #876

    Domyślnie

    Cześć, co prawda nie jestem nikoniarzem (obecnie focę canonem... z matrycą sony), ale przecież ten problem to nie tylko w Polsce. Dużo narzekań na serwis nikona słyszałem mieszkając w Stanach. Chodziło właśnie o podejście do klienta.

  7. #877
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tak jak napisałem wcześniej, testuje serwis Nikona, sprzęt dotarł na Łopuszańską i ma status SPRZĘT OCZEKUJE NA KOSZTORYS, ciekawe jak długo będą oglądać zachlapaną matrycę w D600

  8. #878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Tak jak napisałem wcześniej, testuje serwis Nikona, sprzęt dotarł na Łopuszańską i ma status SPRZĘT OCZEKUJE NA KOSZTORYS, ciekawe jak długo będą oglądać zachlapaną matrycę w D600
    Ale już czeka na wycenę
    Mój dotarł 11-go rano (kurier)
    Wprowadzili 12-go pop południu
    Oczekuje na naprawę ... a jeszcze gdzie wycena potwierdzenie opłacenie ...
    już FX : )

  9. #879
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Oni chyba czytają ten temat bo u mnie jest "TWOJA NAPRAWA JEST WŁAŚNIE REALIZOWANA" ale zastrzegam że tu chodzi o akcje serwisową z D600, więc dla nich szybka sprawa i szybki zarobek chyba, nie muszą się kontaktować i ustalać nic.

  10. #880

    Domyślnie

    Nie sledze wytku zbyt dokladnie, ale z tego co przeczytalem chca koledzy pisma z wyrazami oburzenia slac- w znanych mi krajach (NL, CH, DE, A) oficjalne pisma/skargi musza byc napisane zgodnie z odpowiednia norma (w DE np jest to norma DIN ISO 10002)- jest prawdopodobne , ze pismo nie odpowiadajace odpowiednim normom (brak bledow jezykowych jest oczywisty) lub wyslane na nieodpowiedni adres, ladaje w koszu lub w najlepszym razie grzeznie. Polecalbym najpierw zadzwonic i zasiegnac jezyka- jaka forma, do kogo, w jaki sposob monitorowac przebieg skargi. Na wielu WWW stronach jest formularz online do wypelnienia (skarga). pzdr
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 14-07-2017 o 15:03
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

Strona 88 z 101 PierwszyPierwszy ... 3878868788899098 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •