Close

Strona 79 z 101 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 1007
  1. #781

    Domyślnie

    Czy ten pożal się Boże serwis kiedyś odpisze na meila?

    TRAGEDIA, DNO i DWA ŁOKCIE MUŁU.

    Kontakt zerowy.

    Tydzień i mają problem z odpisaniem.

  2. #782

    Domyślnie

    Mi od 2 tygodni nie odpisali .
    Jutro dzwonię puszka u nich już blisko 4 tydzień

  3. #783

    Domyślnie

    W jakim czasie Nikon musi naprawić i odesłać sprzęt do właściciela w ramach gwarancji ? Pytam, gdyż czekam już grubo ponad miesiąc od daty zgłoszenia do serwisu.

  4. #784

    Domyślnie

    Są 2 rodzaje roszczeń:
    1. Z tytułu "niezgodności towaru z umową" w stosunku do sprzedawcy. Tu sprzedawca musi się ustosunkować do Twojego roszczenia w przeciągu 14 dni roboczych jeżeli serwis znajduje się w tej samej miejscowości co sklep oraz 21 dni roboczych w przypadku, kiedy serwis znajduje się w innym mieście.
    2. Z tytułu "gwarancji" w stosunku do gwaranta, czyli tego, kto udziela gwarancji (zazwyczaj jest to producent lub dystrybutor). Gwarancja jest świadczeniem udzielanym przez gwaranta całkowicie dobrowolnie, a jej sposoby realizacji są opisane w karcie gwarancyjnej. Jeżeli gwarant nie określił terminu realizacji naprawy gwarancyjnej to może ją nawet przeprowadzać i rok czasu. Jeżeli natomiast ustalił termin to ten termin zobowiązuje gwaranta do wywiązania się z tej gwarancji.

    Jeżeli w karcie nie wyczytasz ile dni, to wtedy ogólne warunki jakie są w PL.
    EDIT

    4 pkt


    Ja się skontaktowałem z serwisem poprzez fanpejdza na fejsie. Jakoś ruszyło. Matówka w trakcie zamówienia.

    EDIT 2

    A to ze strony Nikon

    W przypadku potwierdzenia przez autoryzowany serwis wystąpienia zgłaszanej wady produktu lub jego nieprawidłowego funkcjonowania wada zostanie usunięta w terminie 14 dni roboczych od daty zgłoszenia produktu do autoryzowanego punktu serwisowego Nikon Polska Sp. o.o. Termin naprawy może zostać wydłużony o kolejnych 30 dni roboczych w przypadku konieczności sprowadzenia od producenta części zamiennych wymaganych do naprawy.
    Przez prawidłowe funkcjonowanie przyjmuje się funkcjonowanie produktu w warunkach do których jest przeznaczony, zgodnie z jego właściwościami i parametrami technicznymi określonymi przez producenta w załączonej do produktu specyfikacji technicznej.
    Ostatnio edytowane przez luck1985 ; 28-06-2016 o 18:10

  5. #785

    Domyślnie

    Mam takie pytania :
    Ile trwa kalibracja AF w serwisie w Warszawie ? - po ilu dniach powinnam otrzymać aparat z powrotem od kuriera ? - czy jest szansa na kalibrację w ciągu 1 dnia, jeśli przywiozę aparat osobiście ? (tzn ile to trwa z reguły, chodzi o D810)
    Ostatnio edytowane przez Daga ; 09-07-2016 o 23:20
    Nikon

  6. #786

    Domyślnie

    Zaniosłem body + trzy szkła do kalibracji , na poczekaniu powiedzieli że nie robią . Czekałem prawie dwa tygodnie bo podobno wymieniali płytę główną .
    Najlepiej zadzwoń do serwisu i dopytaj się .
    D5100 , D5300 , AF-S DX 35mm f/1.8G , AF-S DX 18-105 VR , AF-S Nikkor 70-300 mm G IF-ED , SB-700

  7. #787

    Domyślnie

    Ktoś się orientuje ile mogą zażyczyć sobie za diagnozę w przypadku zgłoszenia usterki typu err? Oczywiście usterka trwała zaledwie 2 minuty, znikła po kilku próbach wciśnięcia migawki i do tej pory się nie powtórzyło. Niestety nie mogę się dodzwonić, cały czas mnie wywala, mimo, że idę za wskazówkami "pani sekretarki".
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  8. #788

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Daga Zobacz posta
    Mam takie pytania :
    Ile trwa kalibracja AF w serwisie w Warszawie ? - po ilu dniach powinnam otrzymać aparat z powrotem od kuriera ? - czy jest szansa na kalibrację w ciągu 1 dnia, jeśli przywiozę aparat osobiście ? (tzn ile to trwa z reguły, chodzi o D810)
    Chyba bez szans. Ja zanosząc puszkę ( z innym problemem ) usłyszałem, że poleży 3+ tygodni, a później się zobaczy... Wyraziłem oczywiście swoje zdanie o tym fakcie, ale co zrobić? Jeszcze oleju do puszki naleją...
    d70s + N18-70 + N55-200

  9. #789

    Domyślnie

    No jak się czyta te wszystkie opinie o serwisie to strach się ładować w Nikona Czy w Canonie też są takie kwiatki z serwisem ?
    Na razie nie musiałem korzystać z usług serwisu Nikona ale, że po tylu nieprzychylnych opiniach na dodatek nie na "onecie" a na poważnym forum Nikoniarzy gdzie większość użytkowników to świadomi ludzie i nikt z zarządu Nikona z tym serwisem nie zrobił porządku ? W głowie się nie mieści, że tak poważna firma jak Nikon ma tak niepoważny serwis. Miałem nieprzyjemność raz zadzwonić z pytaniem o cenę jakieś usługi i chyba części to Pani która odebrała telefon spuściła mnie na drzewo odpowiadając, że oni ceny znają dopiero jak dostaną zlecenie i część wyślą więc zamawiałem w ciemno a przy tym była tak nie miła, że miałem ochotę jej powiedzieć niech się w.....li i p.......ąć słuchawką
    Ostatnio edytowane przez raftik ; 14-08-2016 o 11:09

  10. #790

    Domyślnie

    Miałem z serwisem raczej złe doświadczenia, głównie jeśli chodzi o terminy, zdarzyło mi się tez usłyszeć "fachowe" opinie warte anegdoty. Do ostatniego poniedziałku. Popsułem 70-200vr2 pojechałem żebrać o termin, bo roboty nawał, a bez tego szkła kupa, nadziei nie robiłem sobie żadnej. Miły pan (bo był inny niż ten, co zawsze ) posłuchał, przyjął zlecenie, obiecał - standard, ale po kilku godzinach zadzwonił - "szkło gotowe wymienione to i to, wysyłam pobranie tyle i tyle". Jeszcze nie wyszedłem z szoku.
    D5, D850, 14-24/2.8, 35/1.4G, 50/1.8G, 60/2.8D, 24-70, 105/1.4E, 70-200/2.8VR2, 300/4afs, TC14EII, 2xSB800, SU800, 6x6, 6x9

Strona 79 z 101 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •