Close

Strona 13 z 101 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 1007
  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ginwiłł Zobacz posta
    No i masz rację...
    Dzisiaj, korzystając z wolnej chwili, postawiłem aparat na statywie, strzeliłem fotę obiektywem 80-200 ustawionym na 200 i później przepiąłem szkło na 18-200, który także ustawiłem na 200. W obu przypadkach celowałem na obiekt oddalony o 800 metrów, no i kadry wyszły takie same w sensie powiększenia, a więc i ogniskowej.
    Gdy zmniejszałem ogniskową, EXIF pokazywał: na długim końcu 170, później kręciłem "na czuja" i kolejne dwie nastawy w których obrazek się pomniejszał, też w EXIF-ach było 170. Przy oznaczeniach 135 i niższych, dane z EXIF-u pokrywały się z oznaczeniami na obiektywie.
    Zatem nadal mam Nikkora 18-200
    Oczywiście, że nadal masz Nikkora 18-200 z tym, że w Exifie zapisuje Ci błędnie ogniskową.
    Jest to efekt złego ustawienia szczotki enkodera ogniskowych - po raz kolejny widać "profesjonalizm" partaczy z Postępu
    MISTER
    ------------------------------------

  2. #122

    Domyślnie

    Mój 300 AF-S f/4, był 3 razy na ekspertyzie i Podstępu twierdzi, że wszystko jest ok.
    Byłem u pana Bieńka potwierdził moje przypuszczenia, koledzy z Forum także je potwierdzili.
    W końcu obiektyw jedzie do Niemiec na testy, zobaczymy czy oni coś znajdą...
    Najgorsze jest to długie czekanie na ekspertyzę, teraz nawet do 3 tygodni
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 25-09-2011 o 12:17 Powód: pis. (Pana->pana)

  3. #123

    Domyślnie

    A może słyszał ktoś http://allegro.pl/profesionalna-napr...800949807.html. Dzisiaj natrafiłem przez przypadek?
    Trochę tego...trochę tamtego...

  4. #124

    Domyślnie

    Na szczęście nie musiałem jeszcze korzystać z usług serwisu na Postępu z małym wyjątkiem, zamówienia gumy do body.
    Próby kontaktu telefonicznego zakończone fiaskiem. Po kilkunastu podejściach odpuściłem i wysłałem maila. Jakież było moje zdziwienie gdy odpowiedź otrzymałem jeszcze tego samego dnia. Kolejne maile już przychodziły z opóźnieniem. Cały etap od zapytania do otrzymania listu z gumą trwał 18 dni z czego 12 dni czekałem na gumę po przelaniu należności.
    Zastanawiam się po cholerę im telefon stacjonarny skoro za nic nie można się tam dodzwonić. To znaczy dodzwonić się można bo automat odbiera połączenia tylko, że nikt nie raczy podnieść słuchawki. Ileż można słuchać w kółko tej samej śpiewki, że wszystkie linie są zajęte i należy cierpliwie czekać. Moja cierpliwość kończyła się po kilkudziesięciu minutach.
    Najdziwniejsze jest to, że połączenie jest naliczane w rachunku dzwoniącego. Na szczęście mam darmowe na stacjonarne to nie odczułem tego po kieszeni.
    Nie wyobrażam sobie jak w takiej sytuacji mam im wysłać sprzęt wart kilkaset, a nawet kilkadziesiąt tysięcy i nie móc zadzwonić w celu zdobycia informacji co się z nim dzieje. Obym nigdy nie musiał tego robić.

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinc Zobacz posta
    Na szczęście nie musiałem jeszcze korzystać z usług serwisu na Postępu z małym wyjątkiem, zamówienia gumy do body.
    Nie wyobrażam sobie jak w takiej sytuacji mam im wysłać sprzęt wart kilkaset, a nawet kilkadziesiąt tysięcy i nie móc zadzwonić w celu zdobycia informacji co się z nim dzieje. Obym nigdy nie musiał tego robić.
    Oj nie lubię takich postów bo wiesz...żebyś sobie nie wykrakał
    Trochę tego...trochę tamtego...

  6. #126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samson09 Zobacz posta
    Oj nie lubię takich postów bo wiesz...żebyś sobie nie wykrakał
    Wypluj te słowa

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinc Zobacz posta
    Wypluj te słowa
    Tfu tfu
    Trochę tego...trochę tamtego...

  8. #128

    Domyślnie

    Skorzystalem w uslug serwisantow na Airshow w Radomiu, czyszczenie matrycy, lustra i komory w dwoch puszkach, popychacz przeslony w D700 plus guma pod kciukiem, wszystko gratis i w 20 minut. Ode mnie panowie maja wielkiego plusa.
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eskimos Zobacz posta
    Skorzystalem w uslug serwisantow na Airshow w Radomiu, czyszczenie matrycy, lustra i komory w dwoch puszkach, popychacz przeslony w D700 plus guma pod kciukiem, wszystko gratis i w 20 minut. Ode mnie panowie maja wielkiego plusa.
    No tak, ale na takich planowanych pokazach czy targach muszą się przedstawić z jak najlepszej strony, żeby zareklamować firmę, a potem z tego co tu czytam różnie bywa.
    Trochę tego...trochę tamtego...

  10. #130

    Domyślnie

    eskimos - gdzie na airshow był NIKON?
    D700, D300, S20/1.8, N35/1.8, N50/1.8, N85/1.8, SB-600, SB-800.

Strona 13 z 101 PierwszyPierwszy ... 311121314152363 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •