Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1

    Domyślnie Trzy po trzy [ślubne/plenerowe/tymancjowe]

    Czołem ludziska,

    Staram się ostatnimi czasy nie ładować na forum ze swoimi ślubniakami, żeby nie męczyć grona moja monotematycznością. Ale jakoś tak mam ochotę czasami dostać jakieś "wciry", bo zaczyna mi brakować werwy do dalszej obróbki.

    Zatem "Trzy po trzy", w rolach głównych Basia i Arek

    Pierwsze trzy

    Drugie trzy


    i trzecie trzy


    Pozdrawiam serdecznie,
    Tomek
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  2. #2

    Domyślnie

    Trzecie trzy ciekawe bardzo, wcześniejsze to takie "klasyczne".
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Trzecie trzy ciekawe bardzo, wcześniejsze to takie "klasyczne".
    klasyczne ale bardzo ładne
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  4. #4

    Domyślnie

    Ano ładne i klasyczne. 7-ka bardzo dobra, z ciekawą perspektywą.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tymancjo Zobacz posta

    Staram się ostatnimi czasy nie ładować na forum ze swoimi ślubniakami, żeby nie męczyć grona moja monotematycznością. Ale jakoś tak mam ochotę czasami dostać jakieś "wciry", bo zaczyna mi brakować werwy do dalszej obróbki.
    I weź się tu człowieku do czegoś przyczep, świetne naturalne zdjęcia bez zbędnego PSucia, kolorki jak zwykle cud miód, mam co prawda gówniany monitor, ale zastawiam się czy nie ma drobnych przepałów tu i owdzie, zakładam jednak, że to mój monitor.

  6. #6

    Domyślnie

    przednie fotki

  7. #7

    Domyślnie

    No ale co? Z Twojego komentarza wynika, że nie jesteś zadowlony.. kolory?

    Z nowoczesniejszych kadrów 8mka bardzo mi się podoba

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  8. #8

    Domyślnie

    Fajne foty, podobają mi się szczególnie 1 i 6. Ale, ale - odważny jesteś. Wlazłeś na sam szczyt....i to ze sprzętem .
    A
    FX...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikuś Zobacz posta
    No ale co? Z Twojego komentarza wynika, że nie jesteś zadowlony.. kolory?

    .
    Do mnie, bo nie wiem, chodziło mi o to, że na 8 na MOIM monitorze widać przepały na dłoni i twarzy, określenie kolorów jako "cud, miód" nie jest raczej negatywne, odnośnie monitora mam byle jakiego BENQ.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agraf Zobacz posta
    Do mnie, bo nie wiem, chodziło mi o to, że na 8 na MOIM monitorze widać przepały na dłoni i twarzy, określenie kolorów jako "cud, miód" nie jest raczej negatywne, odnośnie monitora mam byle jakiego BENQ.
    Mój bląd-zapomniałem zacytować wypowiedz autora, bo do jego wstępu odnosiła się moja wypowiedź.
    Jesli chodzi o przepaly na 8mce, to z magicznego tresholdu wynika, że na mankiecie jest szczycik, większe pole 255 ale mz to detal i mnie nie przeszkadza.

    Ostatnio znów sobie poczytałem nieco "pocięty" wątek http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=73844 i tak skojarzyłem z wypowiedzią tymancjo: "bo zaczyna mi brakować werwy do dalszej obróbki."

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •