Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie W tak pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnej ...

    No to kolej na zdjęcia bardziej plenerowe niż backstageowe bo wiem, że są osoby które na to czekały do dzieła w takim razie bo zdjęć jest dużo





    -1-

    -2-
    Międzyzdroje jak Miami

    -3-

    -4-

    -5-

    -6-

    -7-

    -8-

    -9-

    -10-

    -11-

    -12-

    -13-

    -14-

    -15-

    -16-

    -17-

    -18-

    -19-

    -20-

    -21-

    -22-

    -23-

    -24-

    -25-

    -26-

    -27-

    -28-

    -29-

    -30-

    -31-
    winylowa kałuża

    -32-

    -33-

    -34-
    znaleziony list w butelce

  2. #2

    Domyślnie

    fajna seria. pieknie jest od 25-30
    D50 + S30 1:1,4 + Nikkor'y

  3. #3

    Domyślnie

    A jednak oprócz integracji, niektórzy robili zdjęcia
    20 - świetna.
    MarcinWilk

  4. #4

    Domyślnie

    fakt, zapomnialam i 20- swietna!
    D50 + S30 1:1,4 + Nikkor'y

  5. #5

    Domyślnie

    na niektorych morskich horyzont nie trzyma poziomu, a tak poza tym bardzo fajnie sie oglada

  6. #6

    Domyślnie

    REWELACJA. Mimo trudnych warunków udało się wykonać świetne prace. W dodatku niektóre będą wkrótce być może unikalne. Istnieje bowiem spore prawdopodobieństwo, że gdy powstanie w okolicach tejże latarni port przeładunkowy LPG, wstęp w te rejony do latarni, na wschodni falochron i do fortu dla zwykłych cywili może być mocno ograniczony, a nawet zakazany. Dobrze, że tylko zakazany - widziałem bowiem historyczne już na szczęście plany, według których ziemia po której stąpaliście i gdzie mieszkaliście miała być totalnie zalana - czyli od Świnoujścia aż po Międzyzdroje, miała być tylko woda i szerokie przejście dla statków na zalew-port
    No i żywa jest lokalna legenda, według której granicę niemiecko-polską ustalano z sowietami ostro pijąc bimber. Niestety, nasi dali tylko radę wypić kolejkę ledwo za Świnoujście, nim padli - aczkolwiek widziałem tajną mapę sztabową, według których za Świnoujściem dalsza część wyspy Uznam również miała być polska, i na tej mapie są bardzo wdzięczne polskie nazwy miasteczek z Wyspy Uznam, obecnie noszące tylko oryginalne niemieckie brzmienie. Czernin, Cieszęcin, Bądzyń Morski, Kurozwęcz, Gardziszcze czy Kamionka - trudno by ich szukać na obecnej mapie Polski

    I nieśmiało zapytam - jaki był fiszaj uzywany do niektórych zdjęć?
    Samsung GX-1S|D300|SB-800|YH-324 + 327RC2|MeiKe MK-D300|Kata 3N1-30

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tok'Ra Zobacz posta
    I nieśmiało zapytam - jaki był fiszaj uzywany do niektórych zdjęć?
    Samyang 8mm daje rade co?

  8. #8

    Domyślnie

    bardzo udana seryjka Samyang daje rade
    pzdr.

  9. #9

    Domyślnie

    Ooooo tu Bartek zaszalał 5,14,15,20,22,23,24,25,26,30 bardzo mi się widzą ze wskazaniem na 5 i 23 może i mi uda się kiedyś takie fotki zrobić. Oczywiście czekamy jeszcze na foczki z Lądka

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez treborp Zobacz posta
    Ooooo tu Bartek zaszalał 5,14,15,20,22,23,24,25,26,30 bardzo mi się widzą ze wskazaniem na 5 i 23 może i mi uda się kiedyś takie fotki zrobić. Oczywiście czekamy jeszcze na foczki z Lądka
    hehe dzięki Robert na Ciebie to można liczyć zawsze, pewnie, że takie możesz zrobić, musisz na drugi raz jechać z nami na plener forumowy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •