Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1

    Domyślnie Zakup D90 bez gwarancji

    Witam wszystkich bardzo serdecznie, jest to mój pierwszy post na tym forum.

    Chciałbym prosić o poradę, mam możliwość zakupu nowego Nikona D90, niestety nie posiada on podstemplowanej, czyli ważnej gwarancji. Cena jest dosyć atrakcyjna (800 zł taniej od najtańszej oferty w sklepie), ale nie wiem jaka jest awaryjność tego modelu. Czy jest duża szansa, że przez najbliższy rok będzie on działał bezawaryjnie ? Czy lepiej jednak dołożyć te 800 zł i kupić aparat w sklepie z ważną gwarancją ? Wiem, ze to wróżenie z fusów, ale może już ktoś z Was kiedyś stanął prze takim wyborem ? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    niepodstemplowana karta gw to nie problem, jeżeli masz dowód zakupu (paragon lub FV)
    Pozdrawiam
    Tomek

  3. #3

    Domyślnie

    Jak tak czytam na forum o problemach z D90 to bym bez gwarancji nie kupił
    zresztą wpisz w wyszukiwarce D90 i poszukaj na forum opinii
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  4. #4

    Domyślnie

    Jatin to spójrz w ankietę o problemach i błędach...
    Ostatnio edytowane przez AsKier ; 25-10-2009 o 18:32
    Pozdrawiam
    Tomek

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jatin
    Jak tak czytam na forum o problemach z D90 to bym bez gwarancji nie kupił
    Właśnie po przeczytaniu forum zastanawiam czy sprzęt Nikona jest sprzedawany z gwarancją. Stwierdziłem w swoim D90 BF, ale boję sie wysłać do serwisu, bo w najlepszym razie sprzęt wróci po kilku miesiącach w takim samym stanie. A jak nie będę miał szczęścia, to zepsują go bardziej.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wrocek Zobacz posta
    Właśnie po przeczytaniu forum zastanawiam czy sprzęt Nikona jest sprzedawany z gwarancją. Stwierdziłem w swoim D90 BF, ale boję sie wysłać do serwisu, bo w najlepszym razie sprzęt wróci po kilku miesiącach w takim samym stanie. A jak nie będę miał szczęścia, to zepsują go bardziej.
    A jest jakaś alternatywna możliwość naprawy ? Np. jakieś zaufane serwisy nieautoryzowane ?

  7. #7

    Domyślnie

    Ja osobiście raz miałem do czynienia z serwisem na Postępu, wymieniali mi na gwarancji silnik AF który nawiasem mówiąc sam zepsułem i udało im się to zrobić w 5 dni
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  8. #8

    Domyślnie

    Mój D80 nie miał gwarancji i żyje

    Był z USA. Ale z tego co zauważyłem to usańczyki jakieś takie porządniejsze są
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #9

    Domyślnie

    ja bez gwarancji bym nie kupił niczego, a niech się coś stanie i co w tedy zaoszczędzone 800 zł wydasz na naprawę albo na zakup kolejnego body. Po co się stresować cały czas i modlić się żeby nic się nie zepsuło. Serwis Nikona jest jaki jest ale zawsze wiesz że możesz wysłać do nich swój aparat i otrzymać naprawiony i gotowy do pstrykania
    NIKON D90 + Sigma 17-70 F2.8-4.5 DC MACRO HSM, AF Nikkor 50mm f/1.8D, Nissin Di700

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz.mos Zobacz posta
    ja bez gwarancji bym nie kupił niczego, a niech się coś stanie i co w tedy zaoszczędzone 800 zł wydasz na naprawę albo na zakup kolejnego body. Po co się stresować cały czas i modlić się żeby nic się nie zepsuło. Serwis Nikona jest jaki jest ale zawsze wiesz że możesz wysłać do nich swój aparat i otrzymać naprawiony i gotowy do pstrykania

    a świstak zawija sreberka .....
    skoro serwis nikona jest do dupy, to może canona

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •