Close

Strona 502 z 1058 PierwszyPierwszy ... 24024524925005015025035045125526021002 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 011 do 5 020 z 10571
  1. #5011

    Domyślnie

    Wypukłe szkiełko mnie urzekło i dla tego szkiełka (i NIECO maxbillowego wyglądu) kupiłem ten zegarek. Jest ciutkę za duży - 2 mm mniej i byłby super.

    Wypukłość nie jest tak fantastyczna jak w typowych kopulastych szkłach i nie załamuje tak przyjemnie tarczy na obwodzie (wizualnie), ale jak się nie ma na maxbilla to się lubi, co się ma

  2. #5012

    Domyślnie

    Albo raz się szarpnąć konkretnie i mieć ładnie i wypukło
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #5013

    Domyślnie

    za duży jest. I ma pewne cechy koperty, które mi nie odpowiadają.

    Jak dla mnie max bill to ten jeden, jedyny
    Pytanie tylko, czy nawet jeśli wydam 2400 na MB, nie zachce mi się i tak za chwilę innego zegarka

    Więc wstrzymuję się do odwołania

  4. #5014

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Albo raz się szarpnąć konkretnie i mieć ładnie i wypukło
    skolko ?
    Równi i równiejsi!

  5. #5015

    Domyślnie

    tak pod 600$ w praktyce
    a wygląda tak
    http://www.seiyajapan.com/product/S-...tail-Time.html
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #5016

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fragles Zobacz posta
    Wypukłe szkiełko mnie urzekło i dla tego szkiełka (i NIECO maxbillowego wyglądu) kupiłem ten zegarek. Jest ciutkę za duży - 2 mm mniej i byłby super.

    Wypukłość nie jest tak fantastyczna jak w typowych kopulastych szkłach i nie załamuje tak przyjemnie tarczy na obwodzie (wizualnie), ale jak się nie ma na maxbilla to się lubi, co się ma
    Jak z wypukłym to polecam tego



    Tu może za dobrze nie widać ale to szkielko fantastycznie zakrzywia rzeczywistość
    Fotka starsza ale dziś na łapie od rana
    pozdrawiam, Wojtek

  7. #5017

    Domyślnie

    Fakt, ten Oris też cudny jest.
    Ale Maxbill mi chyba bardziej odpowiada - jest mały lug-to-lug. I ma jeszcze parę innych OK cech.

  8. #5018

    Domyślnie

    Maxbill jest piękny, to fakt.
    Kiedyś sie do niego przymierzalem ale jakoś tak wypadło coś innego, może jeszcze kiedyś?
    pozdrawiam, Wojtek

  9. #5019

    Domyślnie

    Pooglądałem sobie te Orisy i na oglądaniu poprzestanę Ładne są, to fakt.
    Równi i równiejsi!

  10. #5020

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Darek Jankowiak Zobacz posta
    Dzięki chłopaki za propozycje ! Jakoś te tiszoty mi nie ten teges

    Biorę tego http://luxtime.pl/Zegarek_BAUME__MER...0001-1226.html tylko muszę zadzwonić, bo chyba w ofercie jest o jedno zero za dużo !!
    można znaleźć jeszcze lepsze sklepy, tu np. to się nawet o trzy zera pomylili... http://www.apart.pl/pl/zegarki,c,2,v...onstantin,2279

Strona 502 z 1058 PierwszyPierwszy ... 24024524925005015025035045125526021002 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •