Close

Strona 13 z 1058 PierwszyPierwszy ... 3111213141523631135131013 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 10571
  1. #121

    Domyślnie

    Podobnie jak kilku kolegom mi tez jest zimno w reke jak nie mam na niej zegarka
    Od kilku miesiecy na codzien:
    dostalem w prezencie, bo zona nie mogla juz patrzec na starego elektronicznego Casio DataBank'a
    Nie wiem czy to dobre czy nie, podoba mi sie "dizajn" i tyle

    a to przy niedzieli

    Gdzies musze poszperac to moze znajde komunijny, rodem z CCCP marki RAKETA,
    ale tego daze najwiekszym sentymentem bo to byl prezent od dziadkow i nawet ma wygrawerowana dedykacje!
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    Gdzies musze poszperac to moze znajde komunijny, rodem z CCCP marki RAKETA....
    własnie czekam na przesyłke - jak dojdzie to sie pochwale - kupiłem jakiegos Boctok'a - chyba ze 30 lat na bank, ale nówka 17 jewels a najfajniejszy jest taki szeroki pasek z mini-kompasem z boku - zajebioza i to całe 50 zł dałem...
    osobniki snobistyczne zapraszam na moj blog http://logolife.wordpress.com/ - nie ma jeszcze tych Adriatic jednak parę inych jest zabawek. Zalożyłem go dosłownie parę dni temu, niebawem pouzupełniam...

  3. #123

    Domyślnie

    Ja ostatnio napaliłem się na coś takiego

    http://www.allegro.pl/item785106819_...sy_kurier.html

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  4. #124
    Oszczędny w słowach Awatar flyman7
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    111

    Domyślnie

    Ja do tej pory uzywalem tylko G-Shocki ale w koncu trzeba bylo cos "normalnego" zakupic wiec na co dzien uzywam tego:


    Z tym, ze mój ma jeszcze napis Sportura na tarczy i bransoleta jest z tytanu
    Pozdrawiam Tomek

    SPRZETU CORAZ WIECEJ - CZASU CORAZ MNIEJ

  5. #125

    Domyślnie

    A ja uzywam takiego. Tak, wiem -- tandetnie wyglada...


    Niemniej ma wszystko to, czego oczekiwalem od zegarka:
    -- baaardzo trudno go popsuc (upadki, uderzenia, zalania, itd.)
    -- synchronizuje czas z zegarem atomowym (odpadaja wiec wszystkie przypadkowe "lagi" i historie ze zmiana czasu),
    -- nie musze sobie glowy zawracac wymiana baterii, bo popedza go aku ladowane swiatlem,
    -- dobre podswietlenie, z mozliwoscia wlaczenia automatu (wlacza sie po odpowiednim ruchu reka).
    Generalnie wiec daje maksimum wygodnej uzytecznosci, a ze brzydki..? Ja akurat jestem z tych, co od urzadzen nie wymagaja niczego wiecej oprocz wytrzymalosci i jak najlepszego spelniania swoich funkcji.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #126

    Domyślnie

    Co myślicie o współcześnie produkowanych DOXA-ch ot takich prostych w wyglądzie powiedzmy w cenie około tysiąca zł lub nie znacznie wyżej. Marka zacna, ale patrzę, że zegarki za kilkaset zł też są w sprzedaży. Podróbki czy chińszczyzna jakaś ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #127

    Domyślnie

    robin102 - może zapodaj jakiś konkretny model bo na czuja to ciężko powiedzieć czy interesuje Cię mechaniczny czy kwarc (bo z tego co pamiętam obecnie większość ich obecnej oferty to chyba były kwarce jak jakiś czas temu przeglądałem ofertę) bo jak kwarc za 1k to nie warto zresztą trzeba mieć świadomość że werki większości sprzedawanych zegarków są warte powiedzmy 300zł-500zł a pozostałe 2k to za markę Doxa obecnie to marka taka zacna jak każda inna jak wrzucają do środka mechanizmy od ETY to równie dobrze możemy sobie zrobić zegarek NKP
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  8. #128

    Domyślnie

    O ETY ? a co to za mechanizmy, bo znam japońskie MYOTA dobre-tanie, ale czy spotykane w szwajcarskich markach ?
    Mnie interesowała by DOXa prosta w wyglądzie bardzo klasyczna z mechanizmem kwarcowym i oby datownik miała.
    Ja tą markę znam z naręcznego z zegarka który w domu się pałętał -dziadek go nosił potem ojciec, a pochodził chyba sprzed ll wojny, ale gdzieś zaginął przy którejś przeprowadzce
    Dziś noszę prostotę TISSOT SEASTAR, jest ze mną ponad 20 lat i wygląda jak nowy, szkło nie do zarysowania w normalnym używaniu, koperta nie porysowana, dziś już pewnie tak nie produkują, a zdejmuję go tylko na okoliczność kąpieli.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #129

    Domyślnie

    to ja tez sie pochwale swoim Seiko od 3 lat nosze i nie sciagam :P

    moze kiedys dodam swoje foto
    http://maczek.info
    D80 + szkiełka

  10. #130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michaeel Zobacz posta
    to ja tez sie pochwale swoim Seiko od 3 lat nosze i nie sciagam :P

    to grzybicy dostaniesz...

Strona 13 z 1058 PierwszyPierwszy ... 3111213141523631135131013 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •