Close

Strona 1002 z 1058 PierwszyPierwszy ... 25029029529921000100110021003100410121052 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 011 do 10 020 z 10571
  1. #10011

    Domyślnie zegarek - czyli co masz dziś na ręku...

    Te zegarki warto rozpatrywać jako platformę i generalnie Polar jest ok, aczkolwiek ma swoje zboczenia. Tak jak Garmin zaparł sie na Ant+ i nie ma zamiaru iść w BT, tak Polar jest zawsze pół roku czy więcej za Garminem z różnymi rozwiązaniami, nawet takimi ktore wymagają raptem dorzucenia kilku linijek scryptu. Mimo różnych upierdliwości w oprogramowaniu Polara, Garmin jest powszechnie znanym „miszczem” update’ów, potrafi dobre zamienić na słabsze, wypuszczać niedorobione produkty i mieć ogólnie mało stabilne oprogramowanie.
    Mi ten Polar pasuje dizajnowo, powiedzmy ze działa w miarę stabilnie.
    Ale jak będę kupował licznik do bajka, będzie to Wahoo, żaden Polar ani Garmin.
    Warto poczytać DC Rainmaker’a, ma pojęcie i w miarę obiektywnie podchodzi do testów. Na temat Polarow wyraził sie w dużym skrócie tak: zapowiadało sie dobrze (liczniki rowerowe 650) a wyszła kupa, gdyż sam producent nie dba o swoje interesy.

    Moze przy okazji dodam ze serwis Polara w Krakowie jest bardzo profesjonalny, szybki, kontakt dobry itd, w dodatku panowie sami niekiepsko jeżdżą na bajkach.

    pozdrawiam Andrzej


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez maki ; 26-03-2018 o 21:53
    D800

  2. #10012

  3. #10013

  4. #10014

  5. #10015

    Domyślnie

    Z tej Twojej kolekcji najładniejszy PARNIS kurna olek
    ps
    SEIKO dalej brak w kolekcji ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #10016

    Domyślnie zegarek - czyli co masz dziś na ręku...

    Brak. Za dużo tego, to tylko zegarki. Ciagle inne wydatki. Jak już kupie to docelowo. Speedmaster zamknie temat na zawsze.
    D800

  7. #10017

    Domyślnie

    Najładniejsze zegarki są czyste i czytelne, bez bajerów, Junghans jest super.
    Nikon

  8. #10018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez georghe Zobacz posta
    Najładniejsze zegarki są czyste i czytelne, bez bajerów.
    Święte słowa.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #10019

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Święte słowa.
    Bombelku, zakupiłeś ?
    Pamiętam kiedyś wątek, gdzie kolega wrzucił Junghansa. Podobał Ci się. Piękny, minimalistyczny z białą tarczą. Choruję na niego, ale odkryłem jeszcze inne cuda u tego producenta i mam taki kocioł w łepetynie, że nie wiem co chcę.
    Pozdrawiam Cię serdecznie.
    Nikon

  10. #10020

    Domyślnie

    Aaa, dziękuję za pamięć - rzeczywiście bardzo mi się podobał... Niestety nie, ten jeszcze nie (choć się nei zarzekam, że nigdy), teraz przechodzę fazę antyczną: chodzę zamiennie w kilkudziesięcioletnich antykach, niektóre odnowione, niektóre w stanie oryginalnym. Przyjemnie poczuć, jak siedemdziesięcioletnie zegarki z cudowną patyną na tarczy chodzą do dziś w stanie oryginalnym, nie myślałem, że tak mnie to wciągnie...

    Wzajemnie - pozdrawiam serdecznie!
    Ostatnio edytowane przez 2pompony ; 03-04-2018 o 22:19
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Strona 1002 z 1058 PierwszyPierwszy ... 25029029529921000100110021003100410121052 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •