Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie [Wojtek Krolik] Malarze ślubni

    Malarze "ślubni" już też odkryli tę prawde: "nie ma to jak dobry skos" od razu widać ze na ścianie wisi sztuka

    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    no przyznam sie ze nie chwytam tego przeslania. Jeszcze chyba nie jestem odpowiednio wyrobiony
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    jesli to jest tyko dokumentalne pokazanie nam skosu na obrazie ... jest slabo
    jesli miales na mysli aby oblec to wszytsko w reportaz slubny - jest bardzo slabo
    IMHO

  4. #4

    Domyślnie

    ale o co chodzi ???
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez egoiste Zobacz posta
    jesli to jest tyko dokumentalne pokazanie nam skosu na obrazie ... jest slabo
    jesli miales na mysli aby oblec to wszytsko w reportaz slubny - jest bardzo slabo
    IMHO
    ok, powiedziales A, powiedz tez B.
    jesli oceniasz a ocena zawsze to porownanie czegos z czyms innym- to wiec "jak byloby lepiej"?
    pozdr
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    lepiej byłoby gdyby było widać bardziej, że to o ślubnych chodzi - tak są kadry ni w 5 ni w 9 i nikt nie wie o co autorowi chodziło
    innymi słowy tak to pokazałeś, że nie widać tu w ogóle pary młodej a kawałki jakichś ludzi, którzy coś tam robią rękami przy obrazie
    Pojawiam się i znikam...

  7. #7

    Domyślnie

    hmm....pewnie nie powinienem zabierać tutaj głosu,.....więc zabiorę
    widziałem tutaj w międzyczasie naprawdę fajne twoje prace.
    natomiast ta jest z kategorii "co autor miał na myśli"
    być może my zbyt proste ludzie są
    a tak serio dla mnie to: para tańczy w przedpokoju, gdzie elementem wiodącym jest obraz...... a już tej walącej światłem lampy ściennej w kadrze to w ogóle nie rozumiem?
    wybacz
    pzdr
    D700, N35/1.8, N50/1.8, S24-70/2.8, N85/1.8, T70-200/2.8, SB900

  8. #8

    Domyślnie

    nie no jestescie stanowczo za bardzo skomplikowani a nie prosci.

    po pierwsze: jest to forma zartu (co mam nadzieje mial wyrazic te usmiech z oczkiem) i nie sile sie tu na nic.

    po drugie przekaz jest prosty- wyslalem dzis dwóm znajomym (jeden fotograf slubny, drugi nie) i jeden- fakt mial maly problem- ale zajelo mu 30 sekund, drugi "złapał" w mig.
    wszysto napisalem w opisie, zdjecia tez są bez zagadek- ot taki prosty chlopak jestem, ktory czasem lubi dać cos takiego
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #9

    Domyślnie

    Skoro tak.
    W tej kategorii spodziewałam się czegoś bardziej albumowego (to znaczy pełne postaci w kadrze, ostre i poprawie naświetlone) to raz.
    Taki tryptyk nazwałabym "opowieść o obrazie" i umieściła w kategorii pozostałe (gdzie miejsce dla takich zdjęć) to dwa.
    Zrozumiałam, że tym ludziom chodzi o próbę "wyprostowania" krzywizny na obrazie (być może nie o to Ci chodziło) to trzy.
    Nawet mnie to intryguje i może nawet trochę się podoba, ale po nazwie "malarze ślubni" w kategorii "albumowe" spodziewałabym się pełnej postaci państwa młodych w kadrze udających, że "poprawiają" obraz.
    Pojawiam się i znikam...

  10. #10

    Domyślnie

    a to ślubne...

    słabo i według mnie. Te środkowe zdjęcie wpycha sie w oczy widza i swoimi parametrami odbiega od lewej i prawej strony, nie wspominam o walorach i przesłaniu....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •