Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Adik - sorry nie wiedzialem, ze moja uwaga o cenie (w tonie żartobliwym) rozpęta takie piekiełko
    pozdrawiam

  2. #42

    Domyślnie

    Akurat Twoja uwaga nierozpętała. Przynajmniej według mnie.To że inni tak to odebrali. Ja też bym tak żekł gdybym udzielił się w podobnym temacie. Więc sory tu akurat niepotrzebne Iczku.Pozdrawiam gorąco))
    | N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |

  3. #43

    Domyślnie Nikkor 80-200 f2.8 ED D

    Chciałbym bardzo podziękować wszystkim (bez wyjątku ) za merytoryczną treść tego wątku. Szczególnie w kontekście tego, że okazał się nieoceniony przy zakupie szkła Nikona.

    Wasze opinie, jak również doświadczenia „handlowe” z różnymi źródłami pozyskania tego szkła, niezwykle mi ułatwiły sprawę.

    Przy okazji wielkie dzięki dla Pawła (rocznik70) od którego ostatecznie to szkło nabyłem... Od ustalenia ceny do finalizacji transakcji minęło 5 godzin!!! ... a Paweł gonił do mnie ok 80 km.
    Dzięki za profesjonalizm i miłą pogawędkę. Przy takiej postawie i tym "soczewkowym cudeńku".... bezboleśnie rozstawałem się z gotówką... a teraz idę się pobawić... nową zabawką!
    Kriss
    D70, szkiełka Nikkor 18-70mm i 50mm
    Eos 30, szkiełka Canon 28-105mm i 80-300mm

  4. #44
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Hehe.Nie no watek byl pojechany i dosc zacny.No a teraz strzelamy. Co mam zapiete do drugiej puszki...Tak uzywam drugiego...D70 W pracy dsawali jakis szrot typu 24-120...Co to??Wiec wzialem z braku laku znowu 80-200....Normalnie padam.Tyle luf....

  5. #45

    Domyślnie

    Ten Gosc Jarzabek to ja
    | N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •