Close

Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 263

Wątek: Photoshop CS5

  1. #1

    Domyślnie Photoshop CS5

    Pokazały się informacje o pakiecie CS5, który ma się ukazać w kwietniu 2010.
    Najnowsza wersja Ps'a oferować będzie nowe narzędzie Patchmatch.
    Link do zajawki na youtube
    Canon-Foto-Klub
    C5D, S12-24, C24-70/2.8, C70-200/2.8IS
    Samsung NX10, NX30/2.0, NX18-55 OIS

  2. #2

    Domyślnie

    A propo Patchmatch: teraz już wiem w "którym miejscu" kończy się fotografia a zaczyna wizualizacja; co nie zmienia faktu pojawienia sie b.fajnej funkcji która znajdzie pewnie swoje poczesne miejsce w szeroko pojętej komercji...
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  3. #3

    Domyślnie

    Huh, zobaczyłem i jestem mile zaskoczony z jaką łatwością to się wykonuje. Podobne efekty można uzyskać np. CS4 jednak dłubiąc znaaaaacznie dłużej wieloma różnymi narzędziami.
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    59

    Domyślnie

    Lekki OT, ale nie chcę nowego wątku zakładać. Czy CS4 można zainstalować tylko na jednym komputerze? Gdzieś czytałem, że można mieć na laptopie i stacjonarnym. Czy to prawda, czy coś mi się pomyliło?
    maszyna do świerkania

  5. #5

    Domyślnie

    Wg licencji, możesz zainstalować na dwóch stanowiskach, pod warunkiem, że w jednym czasie uruchomiona będzie tylko jedna. Czyli właśnie np. stacja robocza i laptop.
    Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=

  6. #6

    Domyślnie

    A ja myślałem, że PS już nic nowego nie wymysli
    - Nikon -

  7. #7

    Domyślnie

    kolejny mały ot. Czy ktoś może wie, co stało się z wersjami dla studentów, można je nadal kupić ? w vobis nie mają.

  8. #8

    Domyślnie Adobe Creative Studio CS5

    Zaczyna się odliczanie do nowego CS'a:

    http://cs5launch.adobe.com/

  9. #9

    Domyślnie

    "CS5 for Mac will feature a new version of the Photoshop graphics editor rewritten in Apple's 64-bit object-oriented Cocoa framework."
    ciekawe jak szybki bedzie ps

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    "CS5 for Mac will feature a new version of the Photoshop graphics editor rewritten in Apple's 64-bit object-oriented Cocoa framework."
    ciekawe jak szybki bedzie ps
    Pewnie tak jak CS4 pod Windows x64.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •