Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Wiesz co, chyba te sample z D200 były jakieś "naciągane". Sam mam D200 i chciałbym bardzo aby ISO1600 było używalne, ale niestety tak nie jest. Max. ISO800. Dlatego jak potrzebujesz wysokiego ISO, to zapomnij o D200. Super puszka, ale nie dla kogoś, kto potrzebuje wysokich ISO.
    Pozdr.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  2. #22

    Domyślnie

    Panowie, dzięki wielkie za przeczyszczenie czachy, już mi lepiej.
    Rozpoczynam polowanie na D300

  3. #23

    Domyślnie

    Powodzenia, tylko potem zdjęcia rób. Tylko ZDJĘCIA a nie testówki nad ISO Pozdrowienia

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hackermuz Zobacz posta
    Powodzenia, tylko potem zdjęcia rób. Tylko ZDJĘCIA a nie testówki nad ISO Pozdrowienia
    Nie dziękuję, bo się przyda (patrząc na obecne ceny ).
    Testówkami sobie gitary zawracał nie będę, u mnie wszystko w praniu wychodzi wychodzi
    A póki co, zapraszam do pooglądania: www.bern-art.pl
    Pozdrawiam!

  5. #25

    Domyślnie

    sprawdz czy matryca nie jest porysowana
    _______

  6. #26

    Domyślnie

    Ire możesz podać namiary w Angli gdzie zrobiłeś zakup D300 na tomek@torun.home.pl
    Z góry dziękuje.

  7. #27
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Polska
    Posty
    20

    Domyślnie

    @tomgol
    wysłałem PM

    ze swojego [na razie] jestem zadowolony godny następca poprzedniej puszki, szkoda tylko że szklarnie muszę zmienię :/

  8. #28

    Domyślnie

    Akceptowalne ISO w D200 to 800. Dużą różnicę widać już pomiędzy 500 a 800 iso. W D300 robiłem ślub w strasznie ciemnym kościele i przy 2500 było bardzo ładnie na odbitce. W tym momencie bezsensownym jest zakup D200. Pomijając jeszcze obecne ceny ok.2200-2500 na allegro. Porównując szumy w obu puszkach to różnica jest kolosalna. Lepiej dołożyć kasy niż znowu za chwilę zmieniać. Wiem po sobie

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •