Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Polska
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Eddie Zobacz posta
    Skoro już przy temacie jesteśmy. Zaczynam się rozglądać za D300, jednak kusi też starszy brat, D200 - zawsze to trochę grosza w kieszeni zostaje. W związku z tym mam do Was dwa pytania.
    Czy warto jeszcze wbijać się w D200?
    Jaka jest mniej więcej rozsądna cena za używanego D300, np rocznego?
    ja bym nie dał 4tys, czyli poniżej, zalęzy jaki przebieg, poza tym nowy za 4500, wiec sam ocen co wolisz miec i za ile.

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Szczecin / Katowice
    Posty
    127

    Domyślnie

    Gdzie można kupić nowego d300 za 4500?

    Pozdrawiam

  3. #13

    Domyślnie

    hmmm... moze najwiekszy polski sewis aukcyjny.
    Nie sledze za bardzo, ale zauwazylem zwiekszona ilosc wystawianych nie nowych d300 w podobnej cenie, wiec z nowym chyba bedzie ciezko.
    powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez 5iatka ; 25-09-2009 o 08:19 Powód: .
    Świnka Maciorka w Betoniarce
    k5photoproject.wordpress.com

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ire Zobacz posta
    ja bym nie dał 4tys, czyli poniżej, zalęzy jaki przebieg, poza tym nowy za 4500, wiec sam ocen co wolisz miec i za ile.
    Chyba Kolega ma informacje ze stycznia... Troszkę się od tego czasu na rynku ceny zmieniły, ale pomarzyć zawsze można

    Pozdrawiam
    Pat
    Fuji X100 i głód ulicy

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Polska
    Posty
    20

    Domyślnie

    pomarzyc sam mozesz kolego, wlasnie tydzien temu nabylem d300, nowy za ta cene, a gdzie ? poszukac, ja kupilem z UK, przesylka 4dni dhl - 140zl. oczywiscie gwar, fv.

    no tak, ale tutaj chca za uzywke 4300, gdzie sami rok temu dali 4500, bo tyle kosztowal w polsce d300 wtedy o ile dobrze pamietam.
    Ostatnio edytowane przez Ire ; 25-09-2009 o 08:49

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Eddie Zobacz posta
    Zaczynam się rozglądać za D300, jednak kusi też starszy brat, D200.
    W zeszłym tygodniu sprzedałem D200, w tym kupiłem D300. Co by nie mówić, jest jednak mała przepaść między nimi. Oczywiście zastanawiałem się, z racji jeszcze wyższych czułości, czy nie dołożyć do D700 ale mam tylko Nikkora 17-35/2.8 więc dla moich aktualnych potrzeb było by już trochę za szeroko.

    A na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie używki? Żeby było pudełko, papiery, paragon. To się przyda jak za rok czy dwa będziesz chciał go sprzedać i dołożyć do nowszego modelu.

  7. #17

    Domyślnie

    Na pewno jeżeli cena ma znaczenie trzeba sobie odpowiedzieć czego od aparatu oczekujesz Jeżeli to Twój pierwszy to bierz D300, jeżeli już miałeś jakieś lustro i wiesz czego Ci brakowało to będzie bardziej świadomy wybór. Jeżeli nie zależy Ci na wysokich ISO to może lepiej D200 i jakieś lepsiejsze szkło, puszkę i tak pewnie za parę lat zmienisz a szkło wysokiej klasy zostaje

  8. #18

    Domyślnie

    Ja mam D300 i pochwalam Twój wybór. Naprawdę świetnie się spisuje. Też kupiłem używkę. Warto !

  9. #19

    Domyślnie

    Trzeba przyznać, że D300 naprawdę kręci. Przez chwilę rozważałem wzięcie 40D Canona, ale patrząc na obydwa te aparaty widać ogromną różnicę.
    Jeśli o mnie chodzi, nie było by to pierwsze lustro. Wyższe czułości są mi potrzebne, nie da się ukryć, przynajmniej ISO1600 powinno być przyzwoite. Jak zobaczyłem co D300 na ISO3200 pokazuje to szczęka mi opadła.
    Jednak, jak pisałem wyżej, oglądałem sample z D200 (załóżmy, że są wiarygodne) i zdjęcia robione przy ISO1250 wyglądały całkiem nieźle, ISO2500 w cieniach może niezbyt pięknie, jednak dało się zaakceptować od biedy. Dopiero ISO3200 wyglądało brzydko.
    Namieszało mi się w czaszce od tego kombinowania.

  10. #20

    Domyślnie

    Chyba tak bo mialem d200 i przy iso 800 robilo mi sie srednio milo. Przy D700 jecze na iso w okolicach 6000 jezeli cykam koncerty.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •