Close

Strona 102 z 121 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 011 do 1 020 z 1206

Wątek: Sns-hdr

  1. #1011

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez igsux3 Zobacz posta
    A jakiś termin się może przybliżył? W sumie zapowiedzi słyszymy już od zeszłego roku.
    O terminach trudno mi pisać. Nie jestem jeszcze wystarczająco zadowolony z otrzymywanych wyników a strojenie algorytmów zajmuje mi mnóstwo czasu. Po każdej modyfikacji muszę przetworzyć po kilkadziesiąt zdjęć aby sprawdzić czy modyfikacja jest zasadna.

  2. #1012

    Domyślnie

    może poszukasz beta testerów
    Piotr Piątek / producent, retuszer, fotografik

  3. #1013

    Domyślnie

    NAdziałem się na mocno niespodziewany problem. Program nie chce otwierać plików jpeg ani tiff z d800 wywołanych z raw w lr. Wyrzuca komunikat, że plik jest za duży. Po zmniejszeniu do 4k po dłuższym boku jest ok. pliki raw otwiera bez problemu.
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  4. #1014

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siona Zobacz posta
    NAdziałem się na mocno niespodziewany problem. Program nie chce otwierać plików jpeg ani tiff z d800 wywołanych z raw w lr. Wyrzuca komunikat, że plik jest za duży. Po zmniejszeniu do 4k po dłuższym boku jest ok. pliki raw otwiera bez problemu.
    Program nie powinien wyświetlać takiego komunikatu, gdyż go nie implementowałem. Może być wyświetlany komunikat o braku pamięci lub o niezidentyfikowanym błędzie. Możesz pokazać zrzut tego komunikatu?

  5. #1015

    Domyślnie

    Jak miałem zapchany RAM to mi wyskakiwał komunikat (wewnątrz SNS, nie systemowy), że error of external module czy jakoś tak.
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

  6. #1016
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  7. #1017

    Domyślnie

    Taki komunikat wyświetlany jest w przypadku, gdy składane obrazy nie są identycznych rozmiarów. Sprawdź rozmiary poszczególnych obrazów.

  8. #1018
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2013
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    142

    Domyślnie

    Program super, chylę czoła. W wersji Lite zrobiłem na domyślnych ustawieniach jednego jpega i jednego rawa z redukcją szumów na poziomie 6. Efekty niesamowite. Wkrótce zamówię wersję Home.

  9. #1019

    Domyślnie

    Drobny problem z NEFami z d90 i SNS HDR Lite. Wynikowy jpeg jaki wypuszcza SNS jest przesunięty o kilka pikseli w stosunku do oryginału. Tzn. robię tak: otwieram NEF w Photoshopie i jako drugą warstwę umieszczam jpeg jaki zrobił SNS; widać że oba obrazy są lekko przesunięte względem siebie; muszę jpega z SNS podsunąć w górę i w lewo o jakieś 5 pikseli i dopiero wtedy się poprawnie nakładają. Dosyć to upierdliwe.
    D90, N18-200 VR, N50 1.4, S10-20, Samyang8 i masa innych gratów

  10. #1020

    Domyślnie

    Ale w jakim celu tak robić? Ja też ostatnio wrzucałem pliki z D90 do Lite, zawsze są jakieś przesunięcia przy dopasowaniu i nie dotyczy to tylko NEF z D90.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

Strona 102 z 121 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •