Close

Strona 101 z 121 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 1206

Wątek: Sns-hdr

  1. #1001

    Domyślnie

    Z całym szacunkiem docxxx, ale nie będę polemizował z takimi i podobnymi uwagami jak twoje, które chyba służą wyłącznie zaistnieniu na forum, pozdrawiam i miłego dnia

    P.s. Jeszcze jedno, zanim się będziesz chciał wypowiadać to najpierw czytaj ze zrozumieniem
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  2. #1002

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    Czemu wersja LITE jest tak dziwna w użytkowaniu (program nie uruchamia się w sposób klasyczny, tylko jakoś dziwnie trzeba przemieszczać pliki do konwersji na ikonę programu). Nie mówiąc już o sposobie zmiany jakiś parametrów - przypomina mi to knify DOS'owskie z tamtych czasów.
    Wybacz Pebal ale jest to takie jakieś dziwne w dzisiejszej rzeczywistości.
    SNS-HDR powstał jako program konsolowy, wersja z GUI powstała w późniejszym czasie. Gdy postanowiłem sprzedawać licencje na wersje z GUI, wersję konsolową udostępniłem bezpłatnie. Wiem, że konsolowa wersja ma swoje ograniczenia, ale muszę czymś zachęcać do zakupu wersji z GUI. Utrzymanie projektu kosztuje. Noszę się jednak z zamiarem wydania SNS-HDR Lite 2.0 z prostym GUI.

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    Druga sprawa powstało GUI do tej wersji i trzeba go szukać gdzieś .....w necie, co się okazuje nie ma do niego dostępu jak są zabezpieczenia np.firewall- więc trzeba kombinować.
    Czemu po prostu GUI nie jest dostępne na Twojej stronie - przecież firmujesz to swoją osobą.
    GUI dla wersji Lite nie jest dostępne na stronie projektu ale można go pobrać z mojego serwera. Nie jestem autorem tej nakładki więc nie ma bezpośredniego linka do niej na stronie projektu, podobnie jak do wtyczki dla Lightroom. Wspominam jednak często o tych dodatkach na forach i tam udostępniam do nich linki.

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    Trzecia sprawa SNS Resizer - też nie ma do niego dostępu jak są zabezpieczenia, a na Twojej stronie nie ma o tym słowa że taki programik powstał, jak się wydaje jest on stworzony przez Ciebie, chyba, w końcu to po nazwie wydaje się że to z Twojej stajni.
    To prawda, nie wspominam na stronie o programie SNS-Resizer. Stronę tworzyłem dla projektu SNS-HDR i nie było to moim priorytetem. Tym bardziej, że program SNS-Resizer jest dostępny z poziomu wielu innych stron w sieci. Dodam informacje o tym projekcie gdy będę modyfikował stronę na potrzeby projektu SNS-HDR 2.
    Nie wiem za to dlaczego firewall może blokować dostęp do programu.

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    Z całym szacunkiem dla Twojej pracy i tego co stworzyłeś, ale czy skoro coś się daje do publicznego użytkowania to nie powinno to funkcjonować jakoś normalnie dla zwykłego zjadacza chleba/użytkownika.
    Bo czasem mam wrażenie że żeby coś takiego obsługiwać to trzeba być informatykiem z samego założenia, a nie wszyscy są.
    Nie szukam dziury w całym tylko podzieliłem się swoimi spostrzerzeniami które widzę z punktu widzenia użytkownika.
    Szacun dla Ciebie że to stworzyłeś.
    pozdrawiam
    Na wszystko potrzeba czasu. Wraz z popularyzacją projektu można z czasem przesuwać granice kompromisu.

  3. #1003

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź, oczywiście to rozumiem, poradziłem sobie z pościąganiem wszystkich tych rzeczy i biorę się do dalszego testowania

    Co do blokowania możliwości ściągania wspomniałem o tym bo niektóre strony na których siedzą twoje softy są blokowane przez zabezpieczenia firmowe, więc trzeba szukać gdzie indziej, ale tak jak wspomniałem poradziłem sobie po przeczytaniu całego wątku o sns hdr i sns resizer

    Wielkie dzięki i nie zabieram więcej cennego czasu
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  4. #1004

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pebal Zobacz posta
    [...]To prawda, nie wspominam na stronie o programie SNS-Resizer.[...]
    Chwal się resizerem, bo to zacny program.


    A przy okazji: jest szansa na dodanie możliwości zmiany mocy wyostrzania, bo czasem jest za ostro, czy już nie rozwijasz tego maleństwa?
    To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.

  5. #1005

    Domyślnie

    Jeszcze zakłócę spokój Twój Pebal kolejnym pytaniem.
    Czy wyprodukowałeś jeszcze coś ciekawego poza hdr'em i resizem ?
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  6. #1006

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez donkiszot Zobacz posta
    A przy okazji: jest szansa na dodanie możliwości zmiany mocy wyostrzania, bo czasem jest za ostro, czy już nie rozwijasz tego maleństwa?
    Też mnie czasami denerwuje zbyt wysoki poziom wyostrzania. Dokuczliwy jest on szczególnie w obszarach zielonych.
    Planuję rozbudować program SNS-Resizer ale musi to na razie poczekać.

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    Czy wyprodukowałeś jeszcze coś ciekawego poza hdr'em i resizem ?
    Na tę chwilę nie.

  7. #1007

    Domyślnie

    Super, w takim razie będę wyglądał rozbudowanych nowości.
    To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.

  8. #1008

    Domyślnie

    Mi też się wydaje, że wersja lite to trochę dziwna sprawa - promować program może chyba rzeczywiście tylko w środowisku informatyków albo komputerowych geek;ów Zapewne lepszym rozwiązaniem byłby normalny trial, może wersja pełna ale bez możliwości zapisywania/eksportowania?

    Tak czy inaczej czekam na nową wersję przyjazną panoramom sferycznym.

  9. #1009

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Flux Zobacz posta
    Mi też się wydaje, że wersja lite to trochę dziwna sprawa - promować program może chyba rzeczywiście tylko w środowisku informatyków albo komputerowych geek;ów
    Przeciąganie plików na ikonkę programu nie jest skomplikowane. Na podobnej zasadzie można korzystać np. z programu Enfuse.

    Cytat Zamieszczone przez Flux Zobacz posta
    Zapewne lepszym rozwiązaniem byłby normalny trial, może wersja pełna ale bez możliwości zapisywania/eksportowania?
    Jest dostępne demo wersji Pro.

  10. #1010

    Domyślnie

    A jakiś termin się może przybliżył? W sumie zapowiedzi słyszymy już od zeszłego roku.
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

Strona 101 z 121 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •