Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NBA Zobacz posta
    Oby... Bo 8 K za 700 to o 3 za dużo mz...
    Dokładnie cena w okolicy 5500 - 6000 to taka jeszcze ewentualnie do ścierpienia
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Moim zdaniem w przypadku Nikona to "kiedyś" to baaardzo odległa przyszłość ( o ile w ogóle). Nikonowi póki co najzwyczajniej w świecie się to nie opłaca (za dużo szkieł DX w systemie, za dużo kasy wydanej na promowanie systemu DX). Aczkolwiek dobrze, że istnieje coś takiego jak konkurencja, bo tylko ona może wymusić pewne ruchy u takich "betonowych" producentów jak nasz Nikon
    Już konkurencja nuworysza w branży o nazwie Sony zaczęła wpływać (pozytywnie) na postawę facetów od Nikona.
    Dalej pójdzie szybciej bo tak mi się zdaje, że FF trafi pod strzechy najprędzej za sprawą Sony właśnie
    pozdrawiam, Wojtek

  3. #53

    Domyślnie

    Problemem z 5D był fakt, że było to 20D z pełną klatką - płaciło się 10K PLN więcej za matrycę.
    blog.moridin.pl - O fotografii i nurkowaniu
    www.MakoweABC.pl - Poradnik
    photography.moridin.pl - Galeria

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Moridin - sam zaczynałeś wszystkie OT pytając o różne obiektywy, zakupy itd itp i teraz sie dziwisz OT.
    Wyczyściłem częściowo wątek i znikła .... połowa postów.
    Nie mamy zwyczaju na forum nikona, że jeden watek to jeden użytkownik poruszający wszelakie tematy.
    Jest tu dział optyka (jak się łatwo domyśleć traktujący o szkiełkach), jest dział giełda - rynek mówiący o zakupach.
    Proszę się próbować trzymać tematu.
    Masz rację - mea culpa. Ale było to chociaż powiązane onanizowaniem się nowościami i planami na przyszłość.
    blog.moridin.pl - O fotografii i nurkowaniu
    www.MakoweABC.pl - Poradnik
    photography.moridin.pl - Galeria

  5. #55

    Domyślnie

    Przez 1,5 roku używałem Nikona D300 i byłem bardzo zadowolony.Nigdy mnie nie zawiódł a eksploatowany był dość intensywnie w różnych warunkach(mróz,wilgoć,piasek itd).Fotografuję dzika przyrodę(głównie ptaki) i nieraz zdarzało się "lekko zmoczyć" lub poobijać aparat ale znosił to wszystko bez problemu.
    Od 3 dni jestem posiadaczem Nikona D700.To jeszcze bardzo krótko ale jestem pod ogromnym wrażeniem jakości obrazowania,szczególnie na b.wysokich czułościach.
    Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne ale jak troszkę sprawdzę go w terenie to napiszę więcej.
    Pozdrawiam

  6. #56

    Domyślnie

    Widzę, że podobne wrażenia do moich. Powodzenia z nowym cacuszkiem!
    blog.moridin.pl - O fotografii i nurkowaniu
    www.MakoweABC.pl - Poradnik
    photography.moridin.pl - Galeria

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •