Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56
  1. #21

    Domyślnie

    Cresky - Nikkor czy Samgo-ostrzem-go ? Tego drugiego to w ciemno wezmę pewnie - tylko jeszcze nie wiem czy nie skupić się na Zeiss 2/100 ... faza przemyśleń ...

    Ogólnie chciałem poczekać jeszcze miesiąć-dwa i zobaczyć czy Nikon nie ogłosi jakiś nowych szkieł przed Świętami - 85 f/1.4G gdyby miał AF-S wziąłbym od ręki ...
    blog.moridin.pl - O fotografii i nurkowaniu
    www.MakoweABC.pl - Poradnik
    photography.moridin.pl - Galeria

  2. #22

    Domyślnie

    plotki glosza, ze jeszcze tym roku ma sie cos pokazac

    http://www.bythom.com/index.htm - notka z 10 wrzesnia - dont worry be happy

  3. #23

    Domyślnie

    Moridin miałem na myśli Nikkora hahaha. Jakoś nie bardzo wierzę że pojawi się AF-S 85/1.4 w tym roku, prędzej ten AF-S 85/3.5 po DX o którym sporo się mówiło
    Pozdrawiam Tomasz

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kichu1979 Zobacz posta
    ciekawe, ze nie widac nastepcy d700 (no oprocz d700x, ale to raczej nie nastepca, a maly upgrade jak w przypadku d300s)

  6. #26

    Domyślnie

    d700x? czyli d700 z nową matrycą? to mogło by być ciekawe
    posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2Cresky Zobacz posta
    Moridin miałem na myśli Nikkora hahaha. Jakoś nie bardzo wierzę że pojawi się AF-S 85/1.4 w tym roku, prędzej ten AF-S 85/3.5 po DX o którym sporo się mówiło
    Dealer (nie prochów) powiedział mi właśnie że nie mogą już zamawiać 85 f/1.4D - nie jest dostępny i Nikon PL nie wie kiedy i czy w ogóle będzie. Może jednak coś się pojawi?
    blog.moridin.pl - O fotografii i nurkowaniu
    www.MakoweABC.pl - Poradnik
    photography.moridin.pl - Galeria

  8. #28

    Domyślnie

    A w międzyczasie zawiodłem się lekko bokeh 50 f/1.4G przy zbyt bliskim drugim planie. Oba na pełnej dziurze.


    blog.moridin.pl - O fotografii i nurkowaniu
    www.MakoweABC.pl - Poradnik
    photography.moridin.pl - Galeria

  9. #29
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Witam na Forum! Nie przejmuj sie 50-ka, canonowska tez nie jest "miszczem swiata" w bokehju Poszukaj lepszego swiatla i nie bedzie tak zle. To dobry obiektyw, trzeba sie jedynie nawzajem polubic

  10. #30
    Oszczędny w słowach Awatar yogur
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Tczew/Trójmiasto
    Posty
    216

    Domyślnie

    Witaj Mordini, ja rok temu również zmieniałem system z C na N i o wyborze zdecydowały D700 wraz z 24-70, teraz czas na 135DC f2 i będę na jakiś czas zaspokojony. Mam w planach zmianę 70-300VR na 70-200VR II (to na samym końcu) a za miesiąc samyang 14 mm f2.8. Życzę udanej zabawy z D700 i nie ma co zbyt wiele czytać jakie to body jest do kitu tylko fotki strzelać i cieszyć się bo jest czym.

    Pozdrawiam

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •